Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Kredītu speciālistus/-es Vācijā

CV MARKET klients
Vācija

Darba apraksts

Ja Jums ir:

  • augstākā izglītība banku zinībās, ekonomikā vai finansēs
  • vismaz 2 gadu pieredze kreditēšanas jomā (darba pieredze bankā tiks uzskatīta par priekšrocību)
  • zināšanas un pieredze finanšu pārskatu analīzē
  • iniciatīva, patstāvība lēmumu pieņemšanā, augsta atbildības sajūta un precizitāte
  • prasme analizēt, sistematizēt un integrēt iegūto informāciju
  • teicamas latviešu, labas vācu un krievu valodas zināšanas
  • labas prasmes darbā ar MS Office
  • iespēja pārcelties uz pastāvīgu darbu un dzīvi Vācijā

Prasības kandidātiem

Mēs uzticēsim Jums:

  • sekmēt kreditēšanas produktu realizāciju un jaunu klientu piesaisti
  • klientu konsultēšanu par kreditēšanas produktiem
  • pārbaudīt klientu iesniegtos dokumentus un apkopot nepieciešamo informāciju pieteikumu noformēšanā
  • veikt klientu finanšu pārskatu analīzi
  • veikt aizdevumu un ar tiem saistīto juridisko dokumentu noformēšanu
  • aizdevuma līgumu nosacījumu izpildes kontroli
  • esošo klientu lietu uzraudzību un pārbaudi

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu vienā no lielākajām finanšu kompānijām Baltijā
  • labus darba apstākļus un draudzīgus kolēģus

Cita informācija

Pieteikumus un CV ar norādi “Kredītu speciālists/-e Vācijā” sūtīt uz e-pasta adresi: personnel@parex.lv līdz š.g. 14.jūlijam

Darba sludinājuma numurs
#44171

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Vācija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 14. jūlijs
Ievadīts:
2008. gada 25. jūnijs

Skatīt visu