Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Kvalitātes vadības konsultants

CV MARKET klients

Darba apraksts

Viens no Firmas L4 darbības virzieniem ir vadības konsultāciju sniegšana, tai skaitā konsultācijas kvalitātes, procesu un projektu vadībā.

Darba pienākumi:
* Kvalitātes vadības un procedūru konsultācijas
* Kvalitātes audits klientu uzņēmumos
* Procesu vadības konsultācijas
* Organizāciju darbības risku analīze un attīstības konsultācijas
* Funkcionālais audits
* Vadības informācijas sistēmu izstrāde
* Projektu vadība, t.sk. projekta budžeta, apakšuzņēmēju, kvalitātes un termiņu vadība
* Dalība citos konsultāciju un pētījumu projektos
* Klientu piesaiste un piedāvājumu klientiem sagatavošana

Prasības kandidātiem

* Pieredze kvalitātes vadībā un kvalitātes sistēmu izstrādē vismaz 5 gadi
* Priekšroka kandidātiem ar pieredzi konsultanta darbā un/vai projektu vadībā
* Augstākā izglītība kvalitātes vadības, biznesa vadības, tiesību vai ekonomikas zinātnēs
* Profesionālas zināšanas kvalitātes vadībā un atbilstošās likumdošanas un normatīvu pārzināšana
* Spēja pastāvīgi izstrādāt risinājumus, organizēt savu darbu un pieņemt lēmumus
* Prasme formulēt un prezentēt savu viedokli mutiski un rakstiski
* Labas komunikācijas un saskarsmes spējas
* Teicamas datorzināšanas (t.sk. MS Word eksperta līmenī)
* Teicamas latviešu valodas un labas angļu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
* Veselības apdrošināšanu
* Labus darba apstākļus modernā birojā
* Interesantu darbu pie daudzveidīgiem projektiem
* Draudzīgu kolektīvu, t.sk. kolektīvus atpūtas pasākumus
* Darba pienākumiem atbilstošu atalgojumu
* Stabilitāti un izaugsmes iespējas

Cita informācija

Darba vieta: Rīga, Jelgavas iela 90
Darba laiks: 8.00 - 17.00 vai 8.30 - 17.30, pusdienas pārtraukums
Papildus informācija par uzņēmumu www.L4.Lv

Lūdzam sūtīt CV un pieteikuma vēstuli Sanitai Kairei pa faksu 7500180 vai e-pastu sanita.kaire@L4.Lv līdz 30.11.2005

Darba sludinājuma numurs
#9294

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 27. novembris
Ievadīts:
2005. gada 27. oktobris

Mēs esam viens no vadošajiem inženieru un konsultantu uzņēmumiem Latvijā ar 10 gadu pieredzi un vairāk kā 100 pastāvīgajiem darbiniekiem. Mums ir daudz ideju un tālejoši plāni.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!