Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Kvalitātes vadītājs/ -a/ Quality Assurance Manager

CV MARKET klients

Darba apraksts

Būt atbildīgam par stratēģijas noteikšanu Kvalitātes Vadības Sistēmas (KVS) ieviešanai uzņēmumos Baltijas reģionā,

  • ieviest un uzturēt kvalitātes instrukciju, ieskaitot Farmācijas KS procesu aprakstu,
  • aprakstīt vadības atbildību KVS,
  • ieviest un regulāri pārbaudīt kvalitātes politiku sadarbībā ar vadību,
  • organizēt, sagatavot un koordinēt regulāras kvalitātes vadības pārbaudes,
  • nodrošināt, ka vadība ievieš un regulāri pārbauda kvalitātes mērķus,
  • ieviest, pārraudzīt un komunicēt darbības rādītājus, kas mēra progresu attiecībā pret kvalitātes mērķiem,
  • ieviest kvalitātes risku vadības procesu KVS.
  • u.c. pienākumi

Kvalitātes vadītājs ir atbildīgs par Merck korporatīvo standartu, Merck globālo procedūru un starptautisko un vietējo labas izplatīšanas/ ražošanas prakses noteikumu ieviešanu.

Prasības kandidātiem

Darba pamatpienākumu veikšanai nepieciešamās zināšanas (izglītība) un prasmes:

  • universitātes grāds ar dabaszinātnēm saistītā nozarē (farmācija), vai līdzvērtīga izglītība un vismaz 2-3 gadu darba pieredze kvalitātes vadībā;
  • spēja brīvi sazināties latviešu un angļu valodās;
  • zināšanas par piemērojamiem kvalitātes standartiem un sistēmām, globālo un vietējo standartprocedūru aprakstiem;
  • zināšanas par piemērojamās labas prakses un normatīvo aktu prasībām;
  • labas plānošanas un organizēšanas spējas;
  • lojalitāte un prasme rīkoties ar konfidenciālu informāciju

Uzņēmums piedāvā

  • darbu Globālā kompānijā,
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu visā Baltijā,
  • Kontkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas un citus labumus, ko saņem uzņēmuma darbinieki;
  • u.c.

Cita informācija

Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#152477

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
līgumdarbs vai pagaidu darbs
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 18. decembris
Ievadīts:
2014. gada 9. decembris

Germany based International Pharmaceutical Company Merck Serono, based in Riga and operating in Baltic States

Skatīt visu