https://www.cvmarket.lv/208166

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #208166

Kvalitātes vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Akciju sabiedrība "Pasažieru vilciens" ir valstij piederošs uzņēmums ar stabilām korporatīvajām vērtībām un sociālo atbildību, kas sniedz videi draudzīgus iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumus pa dzelzceļu un veic ritošā sastāva remontu. Pateicoties darbinieku ieguldījumam, uzņēmums nodrošina augstu vilcienu kustības precizitāti, pārvietošanās drošību un pakalpojuma kvalitāti, ko apliecina arī klienti ikgadējās apmierinātības aptaujās un 1. vieta starp transporta uzņēmumiem Latvijas Mīlētāko zīmolu topā 2018. Vilcienu precizitātes un uzticamības kontekstā AS "Pasažieru vilciens" ir vispozitīvāk novērtētais dzelzceļa pasažieru operators Eiropas mērogā. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt augstu komfortu un modernu pārvaldību, piedāvājot ērtus un mūsdienīgus risinājumus pasažieru pārvadājumos.

 

Aicinām mūsu komandai pievienoties Risku un kvalitātes vadības daļas vadītāju.

 

Pamatpienākumi:

 • nodrošināt ieviestās kvalitātes pārvaldības sistēmas pilnveidi un uzturēšanu atbilstoši ISO standartu 9001 un 5001 prasībām;
 • koordinēt procesu pilnveidi uzņēmumā ar mērķi tos efektivizēt;
 • nodrošināt risku identifikāciju, uzraudzību un vadības mehānismu iestrādi uzņēmuma procesos un projektos ar mērķi tos mazināt vai novērst.

 

Prasības:

 • vismaz 3 gadu darba pieredze kvalitātes un risku vadībā lielā uzņēmumā kā arī atbilstoša izglītība;
 • pieredze darbā ar metodēm un rīkiem, kas palīdz paaugstināt efektivitāti uzņēmumā un mazināt riskus;
 • labas sadarbības un pārliecināšanas prasmes;
 • teicamas iemaņas darbā ar datoru MS Office;
 • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

 

Piedāvājam:

 • interesantu un dinamisku darbu lielā uzņēmumā;
 • dzīvības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
 • pamatalgu līdz 2000.- eur (pirms nodokļu nomaksas).

 

Lūdzam CV un motivācijas vēstuli sūtīt elektroniski līdz 2020. gada 27. augustam.

 

Pateicamies par izrādīto interesi strādāt AS "Pasažieru vilciens". Informējam, ka sazināsimies tikai ar atlases otrajai kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

 

Nosūtot savu pieteikumu AS “Pasažieru vilciens”, Jūs piekrītat, ka  uzņēmums Jūsu iesniegtos personas datus apstrādās konkrēta atlases konkursa ietvaros. Ja Jūs vēlaties, lai Jūsu iesniegtā informācija tiktu uzglabāta AS “Pasažieru vilciens”  1 gadu no informācijas iesniegšanas brīža un šajā laika periodā tā tiktu izmantota citā līdzīgā vai līdzvērtīgā atlases procesā, lūdzam par to informēt rakstiski, norādot to savā pieteikumā. Informējam, ka pēc Jūsu pieprasījuma personas dati var tikt dzēsti jebkurā brīdī, arī konkursa norises ietvaros, ja atsaucat savu kandidatūru. Papildu informācija par datu apstrādi pieejama mājas lapas www.pv.lv sadaļā Privātuma politikā.

 

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".


Darba sludinājuma numurs
#208166
Tu piesakies uz:
Kvalitātes vadītājs/-a
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!