Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Kvalitatīvo pētījumu asistents/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

*Grupu diskusiju dalībnieku atlase pēc noteiktiem parametriem
*Regulāra, aizvien jaunu respondentu piesaiste
*Informācijas izplatīšana iepriekš saskaņotos atšķirīgos meklēšanas kanālos
*Datubāzes uzturēšana, veidošana un papildināšana

Prasības kandidātiem

*Sabiedriska, komunikabla personība ar labām sarunu vešanas prasmēm gan pa telefonu, gan klātienē
*Neatlaidība, prasme pierunāt un spēja neapjukt nestandarta situācijās
*Ļoti labas krievu un latviešu valodas zināšanas
*Vēlams plašs kontaktu loks
*Iniciatīva un pozitīva attieksme

Uzņēmums piedāvā

*Labus darba apstākļus un interesantu biznesa vidi
*Iespēju nopelnīt atbilstoši padarītajam darbam
*Pēc iespējas elastīgu darba grafiku
*Tālākas karjeras attīstības iespējas

Cita informācija

CV un pieteikumu ar norādi „Asistents” lūdzu sūtīt uz TNS Latvia Lienei Findlejai: darbs@tns.lv; fakss:7096314,
adrese: Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. www.tns.lv

Darba sludinājuma numurs
#37420