https://www.cvmarket.lv/47442

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #47442

Labākais/ ā klientu konsultants/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Tavs darba dienas rīts sāksies ar tasi gardas kafijas vai veselīgas tējas un tad ...
...jauniem spēkiem varēsi mesties dziļajos ūdeņos un sasniegt savus labākos pārdošanas rezultātus komunicējot ar klientiem pa tālruni, nosūtot tiem CV Market īpašos piedāvājumus un pārdodot pakalpojumus internetā mūsu esošajiem un jaunajiem klientiem.


Prasības kandidātiem

Ja tu jūti, ka pārdošana ir Tavs aicinājums un Tev padodas sarunas pa tālruni, ja Tevi aizrauj komunikācija ar tik dažādajiem klientiem un galvenais tu spēj sasniegt nospraustos mērķus, tad tieši Tevi mēs vēlamies redzēt mūsu komandā.


Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam Tev apliecināt savas komunikācijas un pārdošanas spējas, kā arī iespēju kļūt par pārdošanas grupas vadītāju vienā no vadošajām kompānijām on-line personāla atlasē.
Mūsu klientu konsultanti saņem stabilu pamatalgu un % no pārdošanas apjoma. Tātad Tavas pelnīšanas iespējas nebūs ierobežotas.
Mēs atrodamies ļoti iedvesmojošā vietā - t/c DOMINA 2. stāvā, ofisu korpusā C2.


Cita informācija

Nosūti savu CV šeit vai uz e-pastu: renate.ziverte@cvmarket.lv


Darba sludinājuma numurs
#47442
Tu piesakies uz:
Labākais/ ā klientu konsultants/-e
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!