Данная вакансия архивирована.

Но у нас для Тебя есть тысячи других новых вакансий !

Новые вакансии
Номер вакансии #1563486

Laborants / -e

Наименование организации скрыто
Рига
Saite ir nokopēta starpliktuvē
Объявление истекло

laborants/-e

Описание работы

Современная, быстроразвивающаяся компания по разработке и производству лакокрасочных материалов ищет лаборанта.

В компании созданы отличные условия для работы - оборудованные рабочие места, новое современное производственное и лабораторное оборудование, место для приёма пищи.

Оформление на работу в соответствии с законодательством.

Основные обязанности:

  • контроль за технической документацией;
  • проведение лабораторных испытаний;
  • контроль за работой лабораторного оборудования;
  • оформление документации на продукцию.

Требования к кандидату

  • Образование – не ниже среднего.

  • Языки – Латышский, Русский, Английский.

  • Желательно – знание производственных процессов, опыт работы с лабораторными приборами.

Фирма предлагает

  • 5-ти дневная рабочая неделя. График работы с 8.30 – 17.30.
  • Ежегодный оплачиваемый отпуск.
  • Оформление согласно законодательству.
  • Заработная плата от 1250 евро (брутто), далее по результатам собеседования.
  • Компенсация проезда.

Darba apraksts

Mūsdienīgs, strauji augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar poligrāfisko laku ražošanu, pārstrādi un tirdzniecību, meklē laborantu.

Kompānijā nodrošināti lieliski darba apstākļi - darba vietas aprīkojums, jaunas un modernas ražošanas iekārtas, labaratorijas aprīkojums, jauna aprīkota virtuve darbiniekiem.

Pieņemšana darbā notiek atbilstoši Latvijas valsts likumdošanai.

Galvenie pienākumi:

  • tehniskās dokumentācijas kontrole;
  • labaratorijas izmeklējumu veikšana;
  • labaratorijas aprīkojuma un iekārtu tehniskā stāvokļa kontrole;
  • gatavās produkcijas dokumentu noformēšana.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība - ne zemāka par vidējo.
  • Valodu prasme: latviešu, krievu, angļu valoda.

  • 5 darba dienu nedēļa, darba laiks no plkst. 08.30 līdz 17.30.
  • Ikgadēji apmaksāts atvaļinājums.
  • Pieņemšana darbā notiek atbilstoši likumdošanai.
  • Darba alga no 1250 Eur (bruto), pēc pārbaudes laika vienosimies darba intervijā.
  • Transporta izdevumu kompensācija.

Darba sludinājuma numurs
#1563486