Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Laborants/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Piedāvājam darbu piena testēšanas laboratorijā, Ulbrokā.

Pienākumos ietilpst

  • Savlaicīga darba uzdevumu pildīšana precīzi saskaņā ar reglamentējošās dokumentācijas prasībām;
  • darbam nepieciešamo procedūru (PR) aprakstu ievērošana;
  • kvalitātes sistēmas ieviešana, uzturēšana un pilnveidošana;
  • paraugu sagatavošana mikrobioloģiskajām ķīmiskajām analīzēm;
  • paraugu testēšana;
  • darbam nepieciešamo reaģentu gatavošana;
  • piedalīšanās neatbilstību izmeklēšanas un novēršanas procesā;
  • darbs maiņās.

Prasības kandidātiem

  • Nepieciešama augstākā izglītība dabas vai inženiertehniskajās zinātnes (apgūti kursi analītiskā un fizikālā ķīmija);
  • vēlama pieredze laboratorijas darbā
  • darba izpildei nepieciešama pacietība, rūpīgums un spēja strādāt komandā.
  • nepieciešamas angļu valodas un datora zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • Sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada;
  • labiekārtotu darba vidi;
  • draudzīgu kolektīvu.

Interesentiem savu CV un motivācijas vēstuli sūtīt - info(at)pienslabs.lv

Darba sludinājuma numurs
#156542