Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Laboratorijas vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
Olaines novads

Darba apraksts

Rīgas Tehniskās universitātes aģentūra “Rīgas Tehniskās universitātes Olaines Tehnoloģiju koledža” aicina darbā laboratorijas vadītāju.

    Darba pienākumi:

  •     Plānot, koordinēt un kontrolēt ikdienas darbu laboratorijās.
  •     Organizēt un vadīt personāla (laborantu) apmācību un darbu laboratorijās.
  •     Sadarbībā ar lektoru un/vai profesionālo mācību priekšmetu pedagogu, sagatavot pieprasījumus laboratoriju praktiskajām nodarbībām nepieciešamo materiālu, izejvielu un palīglīdzekļu iegādei.
  •     Ierosināt, koordinēt un vadīt pētījumus, izpētes projektus, zinātnisko darbību un laboratorijas darbības attīstību.
  •     Veikt pasūtījumus un rūpīgi sekot darbā izmantojamo ķīmisko vielu jeb reaģentu un citu materiālu izlietojumam. Veikt noliktavas uzskaiti, sagatavot atskaites.
  •     Kontrolēt izdevumus un nodrošināt resursu racionālu izmantošanu, laboratorijas telpu, iekārtu un aprīkojuma lietošanas uzraudzību.
  •     Izstrādāt, aktualizēt un atbildēt par darba drošības noteikumu ievērošanu laboratorijās, kas apstiprināti ar izglītības iestādes direktora rīkojumu.
  •     Noformēt laboratorijas dokumentus, saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, kas nosaka dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas, lietvedības kārtību, valodas lietošanas prasības.
  •     Sagatavot informāciju sociālajiem tīkliem, informēt sabiedrību par nozīmīgākajiem laboratorijas pētījumiem un to vērtību, organizēt un piedalīties pasākumos, kas veltīti zinātnei un tehnoloģijām.
  •     Organizēt zinātnisko sadarbību ar nozares uzņēmumiem, piesaistīt papildus ienākumu avotus laboratorijai un tās darbiniekiem – projektus, individuālos pasūtījumus, testēšanas u.c.

Prasības kandidātam:

  •     Augstākā izglītība inženierzinātņu vai dabaszinātņu jomā.
  •     Vēlama vismaz 3 gadu pieredze vadītāja amatā.
  •     Praktiskā darba pieredze laboratorijas darba nodrošināšanā.
  •     Prasmes strādāt ar laboratorijas iekārtām un aprīkojumu.
  •     Teicamas latviešu valodas zināšanas (valsts valodas prasmes līmenis un pakāpe- vismaz C1), vēlamas angļu un krievu valodas zināšanas.
  •     Prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru.

    Piedāvājam:

  •     stabilu atalgojumu;
  •     labiekārtotu un inovatīvu darba vidi;
  •     pilnu darba slodzi;
  •     mēnešalgu EUR 1050,-

Gaidām CV un motivācijas vēstuli līdz 2020. gada 24. augustam ar norādi: “laboratorijas vadītājs”.

Rīgas Tehniskās universitātes aģentūra
“Rīgas Tehniskās universitātes Olaines Tehnoloģiju koledža”
Zeiferta iela 2, Olaine, Olaines nov., LV- 2114

Darba sludinājuma numurs
#209120