2023-04-13 14:47:21

Laboratorijas vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
No 1050 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Rīgas Tehniskās universitātes aģentūra “Rīgas Tehniskās universitātes Olaines Tehnoloģiju koledža” aicina darbā laboratorijas vadītāju.

Darba pienākumi:
•    Plānot, koordinēt un kontrolēt ikdienas darbu laboratorijās.
•    Organizēt un vadīt personāla (laborantu) apmācību un darbu laboratorijās.
•    Sadarbībā ar lektoru un/vai profesionālo mācību priekšmetu pedagogu, sagatavot pieprasījumus laboratoriju praktiskajām nodarbībām nepieciešamo materiālu, izejvielu un palīglīdzekļu iegādei.
•    Ierosināt, koordinēt un vadīt pētījumus, izpētes projektus, zinātnisko darbību un laboratorijas darbības attīstību.
•    Veikt pasūtījumus un rūpīgi sekot darbā izmantojamo ķīmisko vielu jeb reaģentu un citu materiālu izlietojumam. Veikt noliktavas uzskaiti, sagatavot atskaites.
•    Kontrolēt izdevumus un nodrošināt resursu racionālu izmantošanu, laboratorijas telpu, iekārtu un aprīkojuma lietošanas uzraudzību.
•    Izstrādāt, aktualizēt un atbildēt par darba drošības noteikumu ievērošanu laboratorijās, kas apstiprināti ar izglītības iestādes direktora rīkojumu.
•    Noformēt laboratorijas dokumentus, saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, kas nosaka dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas, lietvedības kārtību, valodas lietošanas prasības.
•    Sagatavot informāciju sociālajiem tīkliem, informēt sabiedrību par nozīmīgākajiem laboratorijas pētījumiem un to vērtību, organizēt un piedalīties pasākumos, kas veltīti zinātnei un tehnoloģijām.
•    Organizēt zinātnisko sadarbību ar nozares uzņēmumiem, piesaistīt papildus ienākumu avotus laboratorijai un tās darbiniekiem – projektus, individuālos pasūtījumus, testēšanas u.c.

Prasības kandidātam:

•    Augstākā izglītība inženierzinātņu vai dabaszinātņu jomā.
•    Vēlama vismaz 3 gadu pieredze vadītāja amatā.
•    Praktiskā darba pieredze laboratorijas darba nodrošināšanā.
•    Prasmes strādāt ar laboratorijas iekārtām un aprīkojumu.
•    Teicamas latviešu valodas zināšanas (valsts valodas prasmes līmenis un pakāpe- vismaz C1), vēlamas angļu un krievu valodas zināšanas.
•    Prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru.

Piedāvājam:
•    stabilu atalgojumu;
•    labiekārtotu un inovatīvu darba vidi;
•    pilnu darba slodzi;
•    mēnešalgu EUR 1050,-

Gaidām CV un motivācijas vēstuli līdz 2020. gada 24. augustam ar norādi: “laboratorijas vadītājs”.

Rīgas Tehniskās universitātes aģentūra
“Rīgas Tehniskās universitātes Olaines Tehnoloģiju koledža”
Zeiferta iela 2, Olaine, Olaines nov., LV- 2114