Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Laboratorijas vadītājs

CV MARKET klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

Darba pienākumi:

Laboratorijas vadīšana, darbu plānošana:
Kontroles un pārbaudes sistēmas uzturēšana saistībā ar pieņemamo izejvielu un saražotā produkta nodošanu tirdzniecībai, mēriekārtu uzraudzība, kvalitātes sistēmas uzturēšana laboratorijā, laboratorijas darbinieku vadīšana.

Prasības kandidātiem

Prasības kandidātiem:
 augstākā izglītība pārtikas ķīmijā, bioloģijā vai pārtikas rūpniecības tehnoloģijā;
 iepriekšēja darba pieredze līdzvērtīgā amatā, vēlams ražošanas uzņēmumā;
 labas latviešu, krievu valodas zināšanas;
 iemaņas darbā ar datoru;
 spēja strādāt komandā, darot darbu precīzi un patstāvīgi;
 spēja uzņemties atbildību, motivēt cilvēkus.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
 iespēju pierādīt sevi;
 intensīvu un atbildīgu darbu;
 konkurētspējīgu atalgojumu.

Cita informācija

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam nosūtīt personāla daļai Adrese: e-pasta - kristine@spilva.lv vai “SPILVA", Zvaigžņu 1, Babītes pagasts, Rīgas rajons, LV – 2101, vai fakss 7063005 ar norādi ”Konkursam – laboratorijas vadītājs”.

Darba sludinājuma numurs
#1534

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
01 novembris 2003
Ievadīts:
07 oktobris 2003

\\\"SPILVA” ir viens no vadošajiem augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmumiem, kas pazīstams gan Latvijā, gan pārējās Baltijas valstīs. Mūsu lepnums ir augsti kvalitatīvs un daudzveidīgs produkcijas klāsts 6 pārtikas preču grupās!

Skatīt visu