Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

LAIKRAKSTA IZPLATĪTĀJI/-AS nepilna laika darbam

CVMarket.lv klients
Nav norādīta

Darba apraksts

  • laikrakstu izvietošana autobusos:

Vestienas ielā 35 (7. Autobusu parks)

Prasības kandidātiem

  • latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • iespēja intensīvi strādāt agros darba dienu rītos no plkst. 4:30 līdz 7:30.

Uzņēmums piedāvā

stabilu atalgojumu un sociālās garantijas

Cita informācija

Pieteikšanās un informācija pa tālruni 67063056, 67063212. Adrese: Mūkusalas iela 15, Rīga, LV — 1004, e-pasta adrese: personals@diena.lv

Darba sludinājuma numurs
#37222