https://www.cvmarket.lv/129732

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #129732

Latviešu valodas tulkotāji

CV MARKET klients
Beļģija
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Pasaules līmeņa tulkotāju darbs ir pamatā visam, ko mēs darām, un valodu dienestiem visās Eiropas iestādēs ir svarīga loma, lai pastiprinātu komunikāciju, izstrādātu politiku un palīdzētu pilsoņiem saprast, kā viņus skar ES iniciatīvas.

Jūs tulkosiet dažādus politiskus, juridiskus, finanšu, zinātniskus un tehniskus dokumentus, ievērojot stingri noteiktus termiņus, un kolēģiem palīdzēsiet ar dažādiem valodnieciska rakstura padomiem. Jums ir nepieciešamas izcilas jūsu galvenās valodas zināšanas un ļoti labas vismaz divu citu valodu zināšanas (angļu, franču vai vācu valoda).


Prasības kandidātiem

Lai varētu pretendēt uz šo amatu, jums jābūt akadēmiskajai izglītībai un spēcīgai motivācijai, turklāt svarīgi ir centieni un apņemšanās sniegt būtisku ieguldījumu. Vēlama specializācija tulkošanā, vai arī jums jāspēj apliecināt lieliskas tulkošanas prasmes.

Atlases procedūrā rūpīgi pārbaudīs jūsu valodu prasmes, spējas loģiski analizēt tekstu, kā arī matemātiskās un abstraktās domāšanas iemaņas. Ja būsiet labāko vidū, jūs uzaicinās uz novērtēšanas centru. Veiksmīgos kandidātus iekļaus rezervē, no kuras ES iestādes izvēlas savus darbiniekus.


Uzņēmums piedāvā

Lai pieteiktos, lūdzam apmeklēt tīmekļa vietni http://www.eu-careers.eu . Šeit jūs atradīsiet papildu informāciju un saiti uz tiešsaistes pieteikumu.

Reģistrācija beidzas 2012. gada 14. augustā plkst. 12.00 (dienā) pēc Briseles laika (CEST).

Darba sludinājuma numurs
#129732

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Beļģija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pagaidu darbs
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 14. augusts
Ievadīts:
2012. gada 25. jūlijs

CV MARKET klients

Eiropas Savienība ir patiesi starptautiska un daudzvalodīga organizācija, kas ietekmē gandrīz katra Eiropas iedzīvotāja ikdienas dzīvi.

Skatīt visu

Tu piesakies uz:
Latviešu valodas tulkotāji
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!