Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

LATVIJAS ĀRVALSTU EKONOMISKĀS PĀRSTĀVNIECĪBAS Polijā VADĪTĀJA VIETNIEKS/-CE

CVMarket.lv klients
Nav norādīta

Darba apraksts

- nodrošināt Pārstāvniecības uzdevumu izpildi atbilstoši LIAA stratēģijai un darba plānam

- sagatavot un izplatīt informāciju par Latvijas tautsaimniecību, atsevišķām tās nozarēm, eksporta projektiem, uzņēmumiem un precēm

- vākt informāciju ar mērķi identificēt potenciālos investorus, sagatavot informāciju un prezentācijas, lai veicinātu investoru interesi investēt Latvijā

- veikt potenciālo biznesa partneru atlasi Latvijas uzņēmumiem Polijā, kā arī konsultēt Polijas kompānijas par sadarbības iespējām ar Latvijas uzņēmumiem un uzņēmējdarbības vidi

- organizēt Polijas kompāniju vizītes Latvijā

- organizēt ārējā mārketinga pasākumus Polijā

- regulāri gatavot informāciju par Polijas ekonomisko situāciju un biznesa iespējām

- sagatavot informāciju par Polijas kompāniju pieprasījumu pēc Latvijas precēm un pakalpojumiem un to izplatīt Latvijas uzņēmumiem

- sniegt individuālos pakalpojumus Latvijas uzņēmumiem Polijas tirgū

Prasības kandidātiem

- atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām

- augstākā izglītība (vēlams starptautiskajās ekonomiskajās attiecībās, vadības zinībās, tirgzinībās)

- pieredze uzņēmējdarbībā (vēlams starptautiskajā)

- labas poļu, krievu un angļu valodas zināšanas

- prasme gatavot un sniegt prezentācijas

- spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu un elektroniskām datubāzēm

- pieredze informācijas apkopošanā un analizēšanā

- prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru

- precizitāte darbā ar dokumentāciju

- augsta atbildība, uz rezultātu orientēta pieeja darbam

- komunikabilitāte, spēja strādāt komandā

Uzņēmums piedāvā

- interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu

- profesionālās izaugsmes iespējas

- konkurētspējīgu atalgojumu

Cita informācija

Pretendentus lūdzam iesniegt motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas līdz 2008.gada 6.janvārim LIAA Personāla vadības nodaļā Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442, ar norādi "Polijas pārstāvniecības vadītāja vietnieks", e-pasta adrese: personals@liaa.gov.lv

Darba sludinājuma numurs
#35740