Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Lauksaimniecības vai industriālās tehnikas tirdzniecības pārstāvis/e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • darbs ar potenciālajiem un esošajiem klientiem (klientu vajadzību izpēte, abpusējas vizītes, iepazīstināšana ar uzņēmuma tirgoto produkciju);
  • ilgtermiņa attiecību dibināšana, uzturēšana ar esošajiem un potenciālajiem klientiem, sadarbības partneriem;
  • apzināt jaunas sadarbības iespējas un īstenot tās;
  • uzņēmuma produktu prezentācija un virzīšana tirgū;
  • vākt informāciju par tirgus tendencēm un aktivitātēm (esošo un potenciālo klientu apzināšana un novērtēšana, konkurentu novērtēšana);
  • piedāvājumu izstrāde.

Prasības kandidātiem

  • obligāta pieredze aktīvajā tirdzniecībā, kas saistīta ar tehniku vai automašīnām;
  • labas komunikācijas spējas, spēja pārliecināt un pamatot savu viedokli, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, augsta atbildības sajūta, punktualitāte, analītiska domāšana, darba precizitāte;
  • vēlama augstākā izglītība;
  • labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
  • labas datorprasmes (MS Office);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība, vēlams personīgais auto.
Īpašās iemaņas:
  • Tehnikas vai automašīnu pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

  • darbu augošā un perspektīvā uzņēmumā
  • motivētu atalgojumu atbilstoši komandas un personīgajiem darba rezultātiem;
  • dinamisku un interesantu darbu draudzīgā kolektīvā.
Lūdzam savu CV un motivētu pieteikuma vēstuli, kurā norādīts vēlamais atalgojums, sūtīt uz e-pastu.

Darba sludinājuma numurs
#131732

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 1. novembris
Ievadīts:
2012. gada 1. oktobris
Informācija par algu:
Vēlamo atalgojumu lūdzu norādīt pieteikuma vēstulē.

SIA “Diagro” piedāvājumā ir augstas kvalitātes, lauksaimniecības un industriālā tehnika un ar šīm iekārtām saistītie pakalpojumi – klienta darbinieku apmācība, garantijas un pēcgarantijas apkalpošana un remonts.

Skatīt visu