Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Līderis, kurš vēlas kļūt par RIMI LIELVEIKALA VADĪTĀJU

CV MARKET klients
Nav norādīta

Darba apraksts

Aktīvi piedalīties Akadēmijas veikala mācību programmā, kuras ietvaros 3-6 mēnešu laikā Jūs apgūsiet veikala vadītājam nepieciešamās zināšanas un prasmes. Akadēmijas veikala programma ietver praktisko mācību procesu Rimi mācību veikalā un dalību klases mācībās.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā vai iesākta augstākā izglītība;
  • Pieredze mazumtirdzniecībā;
  • Orientācija uz rezultātu, mērķi;
  • Vadītāja pieredze, līdera un vadītāja spējas;
  • Orientācija uz klientu;
  • Pozitīva attieksme un vēlme mācīties;
  • Pielāgošanās, elastība, radoša pieeja, spēja pieņemt jaunas idejas.

Uzņēmums piedāvā

Mācību programmas ietvaros PIEDĀVĀJAM:

  • Iespēju iegūt vispusīgas zināšanas par veikala vadības procesu;
  • Iespēju iepazīt lielveikalu konceptu;
  • Pilnas slodzes darba vietu;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas.

Pēc sekmīgas programmas beigšanas mēs PIEDĀVĀJAM:
  • Veikala vadības komandas amata pozīciju vai veikala vadītāja darbu;
  • Izaugsmes un profesionālo mācību iespējas;
  • Interesantu un daudzpusīgu darbu dinamiskā uzņēmumā;
  • Stabilitāti un sociālās garantijas.

Cita informācija

CV un pietikuma vēstules gaidīsim līdz š.g. 4. augustam SIA Rimi Latvia Personālvadības departamentā A.Deglava iela 161, Rīga, LV-1021, fakss: 67045545, e-pasts: personals@rimibaltic.com
Tālrunis uzziņām: 67045456

Paldies par atsaucību!
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks iekļauti atlases otrajā kārtā!

Darba sludinājuma numurs
#51825

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2009. gada 4. augusts
Ievadīts:
2009. gada 22. jūlijs

Rimi Latvia ir viens no lielākajiem pārtikas un ātrās aprites preču mazumtirgotājiem Latvijā. Tas ietilpst Zviedrijas kompānijas ICA AB uzņēmumu grupā. Rimi Latvia vada klientu iecienītos veikalu tīklus- Rimi hipermārketus,
Rimi lielveikalus un Supernetto zemo cenu veikalus.
Kopumā klientiem pieejams 101 Rimi Latvia veikals visā Latvijā, un uzņēmums nodarbina vairāk nekā 4900 cilvēku.

Skatīt visu