Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Lidlauka apkalpošanas speciālists/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Veikt uzturēšanas un remontdarbus lidlaukā, atbilstoši lidlauka sertifikāta un normatīvo dokumentu prasībām:

  • Lidlauka marķējuma atjaunošanas darbi (vasaras sezonā).
  • Seguma bojājumu (plaisas, rises, bedres) lokāli remontdarbi (vasaras sezonā).
  • Infrastruktūras objektu (apgaismes objekti, ceļa zīmes) attīrīšana no sniega, kur nav iespējama piekļuve ar tehniku (ziemas sezonā).
  • Zāles pļaušanas darbi.
  • Žoga remontdarbi.
  • Lidlauka uzkopšanas darbi.
  • Materiālu iekraušanas, izkraušanas darbi.
  • Materiālu un inventāra telpu uzturēšanas darbi.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība (vismaz): Vidējā
  • Autovadītāja apliecība: B kategorija
  • Valodu zināšanas: LV - vidējā līmenī (B2), vēlamas angļu valodas pamatzināšanas.
  • Vēlama pieredze darbā lidlaukā, inženiertehnisko būvju vai ceļu būvē.
  • Spēja strādāt spriedzes apstākļos.
  • Spēja strādāt komandā un sadarboties.
  • Pretendentam tiks veikta iepriekšējās darbības pārbaude.
  • Atbilstība likuma «Par aviāciju» 57.1 pantam.

Darba uzsākšana – vēlams 15.10.2019. vai vienojoties.

Uzņēmums piedāvā

  • Amatalga no EUR 4,13 stundā (pirms nodokļu nomaksas).
  • Plašas izaugsmes iespējas.
  • Prēmijas par labi novērtētu darbu.
  • Atvaļinājuma bonuss papildus atvaļinājuma naudai vēl 70% apmērā no pamatalgas (no 2. darba gada).
  • Veselības apdrošināšana: iekļauta zobārstniecība un sports (pēc pārbaudes laika).
  • Bezmaksas apsargāta autostāvvieta.
  • Pabalsti svarīgos dzīves gadījumos: laulība, bērna piedzimšana, Zinību diena u. tml.
  • Aviobiļetes ar atlaidēm.
  • Veikals darbiniekiem – preces ar īpašām atlaidēm.
  • Sporta un atpūtas pasākumi kopā ar kolēģiem un ģimenēm, pasākumi bērniem.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#200267

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 4.13 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 9. oktobris
Ievadīts:
2019. gada 4. oktobris

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu