Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Lidlauka procesu vadītājs/-ja

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 201476

Darba sludinājuma numurs

201476

CV MARKET klients Lidlauka procesu vadītājs/-ja

Darba apraksts

  • Veikt Lidostas naviācijas pakalpojumu, produktu un reklāmas pārdošanu potenciālajiem klientiem.
  • Uzlabot esošos produktus un pakalpojumus, izstrādāt jaunus produktus un pakalpojumus, ieviest un attīstīt jaunus pārdošanas kanālus, t.sk., e-komercijas vidē.

Prasības kandidātiem

  • 3 gadu pieredze pārdošanas vai mārketinga sfērā.
  • Zināšanas projektu vadīšanā, pieredze e-komercijas projektu vadībā tiks uzskatīta par priekšrocību, prezentāciju gatavošanā un sniegšanā, klientu attiecību vadīšanā, biznesa komunikācijā, vēlama.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Rīgas rajons
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 21. novembris
Ievadīts:
2019. gada 7. novembris
Alga:
No 1615 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.