Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Lidlauka tehniskā vadītāja vietnieks/-ce

CVMarket.lv klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

Nodrošināt lidlauka ekspluatācijas procesu atbilstību normatīvo dokumentu prasībām:

  • Pārzināt lidlauka ekspluatācijai saistošos normatīvos dokumentus, nodrošināt to izpildi.
  • Organizēt Lidostas dokumentācijas izstrādi un aktualizāciju, dokumentācijas un informācijas apmaiņu Lidostā un ar citām iestādēm, kā arī nodrošināt tās atbilstību normatīvo aktu un kompetento iestāžu prasībām.
  • Piedalīties lidlauka saimniecisko un personāla resursu plānošanā, ikdienas darbu izpildes un resursu racionālas izmantošanas kontrolē.
  • Piedalīties lidlauka remontdarbu plāna izstrādāšanā un tā izpildes kontrolē.
  • Piedalīties darba plānu izstrādē un uzturēšanā lidlauka tehnisko līdzekļu un aprīkojuma, mākslīgā seguma, iežogojuma un drenāžas sistēmas pārbaudēm, tehniskajai apkopei un to profilaktiskās apkopes izpildei.
  • Sekot līdzi lidlaukā notiekošo būvniecības, uzturēšanas un remontdarbu kvalitatīvai un normatīvo aktu prasībām atbilstošai izpildei.

Prasības kandidātiem

  • 2. līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība transporta (vēlams aviācijas), inženierzinātņu vai ceļu būves jomā.

  • Valodu zināšanas: latviešu - augstākajā līmenī (C1) angļu - sarunvaloda, rakstītprasme (ļoti labā līmenī).

  • "B" kategorijas autovadītāja apliecība.

  • Pieredze 3 gadi būvniecības vai tehniskā jomā.

  • Zināšanas lidostas un lidlauka tehniskajā darbā; pārzināt Eiropas Komisijas 2014. gada 12. februāra Regulas (ES) Nr. 139/2014, “ar ko nosaka prasības un administratīvās procedūras saistībā ar lidlaukiem atbilstīgi Eiropas Parlamenta un Padomes Regulai (EK) Nr. 216/2008” prasības.

  • Prasme strādāt ar datoru (Word, Excel, Outlook), vēlamas zināšanas – MicroStation vai AutoCad.

  • Projektu vadīšanas, saskarsmes un prezentācijas prasmes, prasme orientēties lielā informācijas apjomā, stratēģiskā un analītiskā domāšana.

  • Pretendentam tiks veikta iepriekšējās darbības pārbaude.

Uzņēmums piedāvā

  • Amatalga no EUR 2500,00 (pirms nodokļu nomaksas).
  • Plašas izaugsmes iespējas.
  • Veselības apdrošināšana: iekļauta zobārstniecība un sports (pēc pārbaudes laika).
  • Bezmaksas apsargāta autostāvvieta.
  • Veikals darbiniekiem – preces ar īpašām atlaidēm.

Pieteikšanās līdz 16.08.2020.

Līdz 31.08.2020. sazināsimies ar nākamās kārtas pretendentiem.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208289

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pagaidu darbs
Alga: No 2500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 16. augusts
Ievadīts:
2020. gada 27. jūlijs

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu