Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Lidlauka uzturēšanas nodaļas lidlauka apkalpošanas speciālists

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Pārzināt veicamo lidlauka tīrīšanas, zāles pļaušanas, lidlauka marķēšanas, sniega novākšanas, krūmu ciršanas un citu darbu tehnoloģiju, un pildīt minētos darbus
  • Ziemas periodā rūpēties par sniega novākšanu no trotuāriem un trepēm, gājēju pārejām, peroniem, manevrēšanas ceļiem un skrejceļa

Prasības kandidātiem

  • Izglītība: vidējā vai vidējā tehniskā, vai arodizglītība
  • Darba pieredze: darba stāžs kādā no tehniskajām profesijām
  • Valodu prasme: latviešu, krievu, angļu (vēlams - pamatzināšanas)
  • Svarīgākie raksturlielumi:
- darbam nepieciešamās tehniskās iemaņas;
- apzinīgums, godīgums;
- pozitīva attieksme pret kolēģiem;

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Cita informācija

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz 2005. gada 18.novembrim, sūtot savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi uz kādu amatu pretendējat:

pa pastu - Lidosta “Rīga” 10/1, Mārupes pag., Rīgas raj., LV 1053, Latvija;
pa faksu – 7211767;
pa e-pastu – i.rame@riga-airport.com

Ja līdz 2005.gada 25. novembrim pretendents nesaņem atbildi, tas nozīmē, ka viņš attiecīgo atlases kārtu nav izturējis.

Darba sludinājuma numurs
#9426

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 18. novembris
Ievadīts:
2005. gada 9. novembris

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!