Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Lielo klientu un projektu speciālists

CV MARKET klients

Darba apraksts

 Sagatavot nepieciešamo dokumentāciju– vēstules, piedāvājumus klientiem, līgumus, līgumu pielikumus, klientu stratēģiskos plānus, izziņas no dažādām institūcijām u.c.
 Veikt datu ievadīšanu datu bāzē, apkopošanu, grafisku, ilustratīvu atainošanu, kā arī datu analīzi pēc definētiem kritērijiem.
 Vadīt komunikāciju un organizēt informācijas apmaiņu starp attiecīgajiem uzņēmuma departamentiem/dienestiem, kā arī starp saistītām struktūrvienībām G4S uzņēmumos pasaulē.
 Vadīt komunikāciju un organizēt informācijas apmaiņu ar uzņēmuma klientiem.

Prasības kandidātiem

 Augstākā izglītība
 Ļoti labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
 Lietevdības zināšanas;
 Prasmes lietot datorprogrammas (MS Office);
 Komunikabilitāte, augsta atbildības sajūta, precizitāte;
 Iemaņas liela apjoma datu apstrādē un grafiskā noformēšanā, analītiskas prasmes;

Uzņēmums piedāvā

 Profesionālu apmācību;
 Darbu stabilā un starptautiskā kompānijā;
 Pilnas sociālās garantijas;
 Konkurētspējīgu atalgojumu;
 Izaugsmes iespējas.

Cita informācija

CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Lielo klientu un projektu speciālists", lūdzam sūtīt uz e-pastu:
janis.melngailis@lv.g4s.com līdz š.g. 30. aprīlim.

Darba sludinājuma numurs
#61801

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 30. aprīlis
Ievadīts:
2011. gada 15. aprīlis

Skatīt visu