Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Lietotāju atbalsta speciālists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • IT sistēmu konsultēšana, problēmu risināšana, apmācība;
  • Lietotāju problēmu ziņojumu reģistrācija, to nodošana attiecīgajiem dienestiem, izpildes kontrole, ziņošana klietiem;
  • Lietotāja instrukciju sagatavošana un uzturēšana;
  • Datorprogrammu akcepttestēšana.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze klientu apkalpošanas darbā;
  • Iemaņas darbā ar Win98, Win2000 un MS Office programmatūru;
  • Zināšanas par datoru un datoru tīklu uzbūvi;
  • Pieredze darbā ar kases sistēmām tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Vēlama pieredze darbā ar Lotus Notes;
  • Autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu strauji augošā, stabilā, starptautiskā uzņēmumā;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši ieguldītajam darbam.

Cita informācija

Pieteikties, sūtot CV un pieteikuma vēstuli uz Tamro SIA.
E-pasts: secretary@tamro.lv

Darba sludinājuma numurs
#1682

Sludinājums publicēts līdz:
2003. gada 4. novembris
Ievadīts:
2003. gada 20. oktobris

Starptautisks medikamentu un medicīnas preču vairumtirdzniecības uzņēmums Latvijā.

Skatīt visu