2023-04-13 14:47:21

Lietvedis/-e (uz noteiktu laiku)

CVMarket.lv klients
Līdz 1190 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Mākslu izglītības centrs "Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola" aicina darbā lietvedi.

Darba līgums uz noteiktu laiku, 1 darba slodze. Darbs jāuzsāk 2023. gada janvārī.

Būtiskākās ar darba pienākumiem saistītās funkcijas

  • sagatavot, noformēt, reģistrēt, uzskaitīt, sadalīt un nosūtīt dokumentus un to atvasinājumus saskaņā ar izglītības iestādes dokumentu pārvaldības sistēmu;
  • kārtot izglītojamo personas lietas;
  • veikt pienākumus, kas saistīti ar dokumentu sistematizāciju un glabāšanu līdz nodošanai arhīvā;
  • izstrādāt lietu nomenklatūru, veidot lietas saskaņā ar lietu nomenklatūru;
  • dokumentēt sapulces, sagatavot prezentācijas un protokolus;
  • kontrolēt dokumentu izpildes termiņu, sekot vadītāja rīkojumu izpildei;
  • aktualizēt un uzturēt informāciju par izglītojamajiem Horizon, VIIS, e-klase.lv un VPS sistēmās.

Prasības kandidātiem

  • Darba pienākumu veikšanai nepieciešama augstākā izglītība.

Darba pienākumu veikšanai nepieciešamās kompetences un prasmes:

  • pārzināt nozares terminoloģiju, ar nozari saistītos normatīvos aktus un standartus;
  • teicamas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra;
  • labas prasmes darbā ar biroja tehniku, lietišķo programmatūru un Horizon, VIIS, e-klase.lv un VPS sistēmām;
  • vēlama iepriekšēja pieredze.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu līdz 1190 EUR, ņemot vērā iepriekšējo pieredzi;
  • profesionālās kompetences pilnveides iespējas;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • bezmaksas autostāvvietu.

CV sūtīt elektroniski sadaļā "Pieteikties".

Pasta adrese - Krišjāņa Valdemāra iela 139, Rīga, LV-1013.