2023-04-13 14:47:21

Līzinga speciālists/-e

CVMarket.lv klients
900 - 1500 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Profesionāla autolīzinga pārdošanas komanda aicina darbā līzinga speciālistu/-i.

Darba pienākumi:

  • Darbs ar ienākošiem, izejošiem zvaniem un e-pastiem.
  • Klientu piesaiste telefoniski.
  • Klientu konsultēšana par autolīzingu.
  • Visatbilstošākā piedāvājuma piemeklēšana konkrētam klientam.

Профессиональная команда в сфере авто лизинга приглашает на работу специалиста.

Prasības kandidātiem

Ja Tev ir:

  • Pieredze pārdošanā, klātienē un telefoniski.
  • Sapratne par aizdevuma/līzinga specifiku.
  • Vēlme sevi pilnveidot.
  • Spēja strādāt individuāli un komandā.
  • Labas latviešu un krievu zināšanas.

Что мы ждём от Вас:

  • Приветствуется опыт в продажах (по телефону и на месте).
  • Приветствуется опыт в лизинговой сфере.
  • Желание себя реализовывать.
  • Умение работать в коллективе, а так же самостоятельно принимать решение.
  • Хорошие коммуникативные навыки.
  • Хорошее знание латышского и русского языка.

Uzņēmums piedāvā

  • Apmācību gan zinošiem, gan jauniem speciālistiem.
  • Interesantu un dinamisku darbu.
  • Darbu ofisā ar draudzīgu kolektīvu.
  • Nozares specifikai atbilstošu atalgojumu. Fiksētu mēneša algu, sākot no 1000 EUR bruto + bonusi pēc pārbaudes laika.
  • Motivējoša ikmēneša piemaksa pēc pārbaudes laika.

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz intervijas.

Мы предлагаем:

  • Обучение сотрудников.
  • Интересную и динамичную работу.
  • Работа в дружном коллективе.
  • Заработная плата 1000 EUR bruto бонусы после проверочного срока.

Ждём Ваше CV. Так же можете смело звонить. Мы ждём именно Тебя!