Locksmith/ assembler for piping works on a vessel Слесарь/ cборщик для тробопроводных работ на судне
Joboffer number #970600
Remote recruitment

LTH-Baas AS
Finland

Intervija notiks attālināti

Atslēdznieks/ montētājs kuģa cauruļvadu darbiem

LTH-Baas AS
Somija

Expires in 29 days

Job Description

  • Piping/ corpus assembly/ isolation works on ships at sea / Трубопроводные, корпусные, изоляционные работы на судах в море

Requirements

  • Professional experience as locksmith/assembler/ isolation specialist at least 1 year / Профессиональный опыт слесаря/ трубопроводчика/ корпусника/ изоляционщика не менее 1 года

  • Knowledge of English and Russian language (speaking) / Знание английского и русского языков (разговорный)

  • Some other language is an advantage / Kакой-либо другой язык является преимуществом

  • Good analytical and planning skills / Xорошие аналитические навыки

  • Previous work experience on the ships is an advantage / Предыдущий опыт работы на судах является преимуществом

  • Good stress tolerance, ability to cope with changing situations, balance / Хорошая стрессоустойчивость, умение справляться с меняющимися ситуациями, баланс

  • Ability to read drawings / Умение читать чертежи

  • Driving license B category / Водительские права В категории

Company offers

  • Engaging and dynamic work in successful international company / Увлекательная и динамичная работа в успешной международной компании

  • Mentoring and development / Наставничество и развитие

  • Competitive salary / Конкурентоспособная заработная плата

  • Friendly and enthusiastic team of professional colleagues / Дружелюбная и увлеченная команда профессиональных коллег

  • The Company offers accommodation, transport, documents processing, workwear and tools / Компания предлагает проживание, транспорт, оформление документов, спецодежду и инструменты

Darba apraksts

• Cauruļvadu/ korpusa montāžas/ izolācijas darbi uz kuģiem jūrā

Prasības kandidātiem

• Profesionālā pieredze atslēdznieka/ montētāja/ izolācijas speciālista amatā vismaz 1 gads
• Angļu un krievu valodas zināšanas (runāšana)
• Cita valoda ir priekšrocība
• Labas analītiskās un plānošanas prasmes
• Iepriekšēja darba pieredze uz kuģiem ir priekšrocība
• Laba stresa tolerance, spēja tikt galā ar mainīgām situācijām, līdzsvars
• Spēja lasīt rasējumus
• B kategorijas autovadītāja apliecība

• Saistošs un dinamisks darbs veiksmīgā starptautiskā uzņēmumā
• Mentorings un attīstība
• Konkurētspējīgu atalgojumu
• Draudzīgu un entuziastisku profesionālu kolēģu komandu
• Uzņēmums piedāvā izmitināšanu, transportu, dokumentu apstrādi, darba apģērbu un instrumentus

Be one of the first 10 applicants!

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#970600