Логист
Номер вакансии #1537398

Логист

1

Логист

loģistikas speciālists/-e

1

Вакансия закончится через 7 дней

Описание работы

  • Поиск и прием заказов.

  • Работа с биржами.

  • Организация и координация грузоперевозок.

  • Составление маршрутов транспортировки грузов.

Требования к кандидату

Требования:

  • Желаемый опыт работы в транспортной и / или логистической компании не менее 2-х лет.
  • Умение слушать и грамотно излагать свои мысли.
  • Коммуникабельность, способность быстро принимать взвешенные решения, ответственность.
  • Стрессоустойчивость.
  • Уверенный пользователь ПК (Excel, Word, 1С).
  • Опыт работы с большим потоком информации.
  • Знания правил эксплуатации автомобиля.
  • Уметь рассчитывать расстояния перевозок, маршруты и характер дорожных условий.
  • Хорошее знание русского, немецкого и английского языков.

Фирма предлагает

  • Работать в стабильной компании.

  • Возможности профессионального развития и карьерного роста.

  • Дружный и отзывчивый коллектив.

  • Стабильная конкурентоспособная заработная плата.

Darba apraksts

  • Pasūtījumu meklēšana un pieņemšana.
  • Darbs ar transporta biržām.
  • Kravu pārvadājumu koordinācija un organizācija.
  • Kravu pārvadājumu maršrutu izstrāde.

Prasības kandidātiem

  • Vēlama darba pieredze transporta un / vai loģistikas uzņēmumā vismaz 2 gadi.
  • Spēja klausīties un pareizi izteikt savas domas.
  • Komunikabilitāte, spēja ātri pieņemt apzinātus lēmumus, atbildība.
  • Augsta noturība stresa situācijās.
  • Pārliecināta datora lietotāja prasmes (Excel, Word, 1C).
  • Pieredze darbā ar lielu informācijas plūsmu.
  • Zināšanas par automašīnas ekspluatācijas noteikumiem.
  • Noteikumu pārzināšana par automašīnu vadītāju darba un atpūtas laika specifiku.
  • Prasme aprēķināt transporta attālumus, maršrutus un ceļa apstākļu raksturu.
  • Labas krievu, vācu un angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu stabilā uzņēmumā.
  • Profesionālās attīstības un karjeras izaugsmes iespējas.
  • Draudzīga un atsaucīga komanda.
  • Stabils un konkurētspējīgs darba atalgojums.

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#1537398

Citi apskatīja arī

pirms 4 nedēļām
TRANSPORTA KOORDINATORS/-E 3PL SERVICES, SIA
1200 - 1700 €/mēn. Pēc nodokļu nomaksas
atlikušas 3 dienas
TRANSPORTA KOORDINATORS/-E 3PL SERVICES, SIA • Mārupes novads
1200 - 1700 €/mēn.Pēc nodokļu nomaksas
Mārupes novads
Логист
Tu piesakies uz:
Логист