Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Loģistikas piegāžu analītiķis

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 23281

Darba sludinājuma numurs

23281

Darba apraksts

* pilna laika darbs Rīgā starptautiskā uzņēmumā,
* datu apkopošana un atskaišu sagatavošana loģistikas departamentam,
* loģistikas datu analīze

Prasības kandidātiem

* Iespēja strādāt pilnu darba dienu,
* Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība
* Ļoti labas Ms Excel zināšanas un prasmes,
* Labas angļu un krievu valodas zināšanas,
* Labas analītiskās spējas,
* Iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību

Uzņēmums piedāvā

* Interesantu darbu stabilā, starptautiskā uzņēmumā
* Darbu jaunā un draudzīgā komandā birojā Rīgā
* Apmācības iespējas
* Darba uzsākšanas laiks – a.s.a.p.

Cita informācija

CV ar norādi "Piegāžu analītiķis" lūdzam sūtīt uz e-pastu guna.juzupa@intl.pepsico.com vai pa faksu 67320147 līdz 06.05.2007.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 6. maijs
Ievadīts:
2007. gada 19. aprīlis

SIA “Latvian Snacks” ir PepsiCo International kompānijas uzņēmums, kas nodarbojas ar kartupeļu čipšu Lay’s , kā arī kukurūzas uzkodu Cheetos izplatīšanu Latvijā.
Uzņēmums Latvijā darbojas kopš 1995. gada, un šodien jau ieņem ievērojamu vietu Latvijas tirgū.