Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Loģistikas speciālists/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 165979

Darba sludinājuma numurs

165979

Darba apraksts

Strauji augoša Latvijas transporta kompānija savas darbības paplašināšanai aicina darbā transporta dispečeru/-i.

Darba pienākumos ietilpst kravu transporta autovadītāju darba koordinācija un uzraudzība, sadarbība ar klientiem, organizējot kravu iekraušanas un izkraušanas gaitu, ekspeditora darba kontrole, statistikas pārskatu sagatavošana.

Prasības kandidātiem

Obligātās prasības – vācu un angļu valodas prasmes priekš pastāvīgām ikdienas saziņām.

Prasības kandidātam:
- Dinamiska un pozitīva personība ar analītisko domāšanu un augstu atbildības sajūtu.
- Dāņu, norveģu vai zviedru valodas zināšanas tiks izskatītas kā priekšrocība.
- Darba pieredze ir vēlama, taču galvenais ir vēlme mācīties.

Mēs piedāvājam darbu strauji augošā uzņēmumā, pieredzi darbā ar starptautiskiem klientiem, mūsdienīgu darba vidi un konkurētspējīgu atalgojumu.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 4. augusts
Ievadīts:
2016. gada 6. jūlijs