Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Loģistikas speciālists/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 22626

Darba sludinājuma numurs

22626

Darba apraksts

• Sadarbības veidošana un uzturēšana ar piegādātājiem un transporta
kompānijām
• Loģistikas dokumentu apstrāde
• Datu bāzes uzturēšana, informācijas ievadīšana un apstrāde
• Attiecīgu dokumentu uzskaite, uzturēšana un apstrāde
• Atskaišu sagatavošana un nosūtīšana
• Nodaļas informācijas monitorings

Prasības kandidātiem

• Izglītība loģistikas jomā tiek uzskatīta par priekšrocību
• Pieredze starptautisko pārvadājumu jomā
• Ļoti labas krievu, latviešu un angļu valodu zināšanas
• Labas iemaņas darbā ar MS Office
• Atbildības sajūta, pienākumu apziņa
• Izcili attīstītas komunikācijas spējas
• Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un pieņemt lēmumus

Uzņēmums piedāvā

• Darba alga 700 Ls (bruto)
• Sociālās garantijas
• Apmācības iespējas
• Dinamisku darbu draudzīgā kolektīvā

Cita informācija

Darbs no 9.00 līdz 18.00, Āgenskalnā (pie Botāniskā dārza).

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV - sandra.gorda@cvmarket.lv

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 3. maijs
Ievadīts:
2007. gada 3. aprīlis

Vadošais alkoholisko dzērienu importētājs un izplatītājs ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi vietējā tirgū.
Starptautisks uzņēmums, kas kopš 2006.gada marta pieder Somijas uzņēmumam "ALTIA CORPORATION". Viens no sava biznesa segmenta līderiem, kas strādā ar vairāk nekā 50 ārzemju sadarbības partneriem, izplatot vairāk nekā 500 dažādus alkoholiskos dzērienus un sadarbojoties ar gandrīz visām lielākajām tirdzniecības ķēdēm Latvijā.

Kopējais darbinieku skaits - 114 cilvēki.