Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Loģistikas speciālists

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 367

Darba sludinājuma numurs

367

Darba apraksts

- jaunu klientu piesaiste un attiecību uzturēšana ar esošajiem klientiem, organizējot kravu plūsmu uz un no Skandināvijas valstīm .

Prasības kandidātiem

- Pieredze transporta/ loģistikas jomā;
- Vēlama izglītība transporta/ loģistikas jomā;
- Datorprasme ( MS Office );
- Komunikabilitāte, elastīga domāšana un teicamas iemaņas darbā ar klientiem;
- Atbildības sajūta, godīgums un spēja patstāvīgi organizēt savu darbu.;
- svešvalodu zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

- Dinamisku un interesantu darbu;
- Motivējošu un konkurentspējīgu atalgojumu (pamatalga + %);
- Izaugsmes iespējas.

Papildus informācija

www.e-darbs.lv

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Sludinājums publicēts līdz:
2003. gada 7. jūlijs
Ievadīts:
2003. gada 27. jūnijs

Sniedzam transporta pakalpojumus uz un no Skandināvijas valstīm - Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Dānijas. Piedāvājam klientiem pilnu servisu un drošību kravu piegādāšanā, importa kravu, tai skaitā arī salikto kravu piegādē \