2023-04-13 14:47:21

Lokmetinātājs/-a (MIG)

CVMarket.lv klients
1000 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

LSEZ SIA "RT metāls" aicina darbā lokmetinātājus metināšanā ar mehanizēto iekārtu inertās gāzes vidē (MIG).

Prasības kandidātiem

  • MIG/MAG metināšanas prasmes.
  • Spēja lasīt rasējumus.
  • Tehniska domāšana.
  • Augsta atbildības sajūta.
  • Spēja sadarboties.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu stabilā uz eksportu orientētā ražošanas uzņēmumā.
  • Darba alga pēc pārbaudes laika 1000 eiro.
  • Apmācības un kvalifikācijas celšanas iespējas.
  • Konkurent spējīgu un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu.
  • Iespēja strādāt virsstundas ar dubulto stundas likmi.
  • Iespēja strādāt nakts maiņās un saņemt 50% piemaksas par nakts stundām.
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšana, kas darbojās 24/7.
  • Kolektīvie saliedēšanās pasākumi.
  • Peldbaseina apmeklējumi.

Piedāvājam 4 vakances uz PILNU DARBA LAIKU gan dienas maiņā, gan nakts maiņā.

Darba vieta: Liepāja, Karosta, Laboratorijas iela 20

Gaidīsim Jūsu CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".