Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Lokmetinātājs/-a (MIG)

CV MARKET klients
Liepāja

Darba apraksts

LSEZ SIA "RT metāls" aicina darbā lokmetinātājus metināšanā ar mehanizēto iekārtu inertās gāzes vidē (MIG).

Prasības kandidātiem

  • MIG/MAG metināšanas prasmes.

  • Spēja lasīt rasējumus.

  • Tehniska domāšana.

  • Augsta atbildības sajūta.

  • Spēja sadarboties.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu stabilā uz eksportu orientētā ražošanas uzņēmumā.
  • Darba alga pēc pārbaudes laika 1000 eiro.
  • Apmācības un kvalifikācijas celšanas iespējas.
  • Konkurent spējīgu un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu.
  • Iespēja strādāt virsstundas ar dubulto stundas likmi.
  • Iespēja strādāt nakts maiņās un saņemt 50% piemaksas par nakts stundām.
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšana, kas darbojās 24/7.
  • Kolektīvie saliedēšanās pasākumi.
  • Peldbaseina apmeklējumi.

Piedāvājam 4 vakances uz PILNU DARBA LAIKU gan dienas maiņā, gan nakts maiņā.

Darba vieta: Liepāja, Karosta, Laboratorijas iela 20

Gaidīsim Jūsu CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#206353

Atrašanās vieta:
Liepāja
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Alga: 1000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 5. jūnijs
Ievadīts:
2020. gada 7. maijs

Skatīt visu