https://www.cvmarket.lv/10202

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #10202

Ls1000+ arhitektam inženieru birojā

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

dzīvojamo un sabiedrisko ēku projektēšana;
projektu saskaņošana un uzraudzība;
klientu konsultēšana.


Prasības kandidātiem

izglītība augstākā vai vidējā speciālā (tehniskā);
iemaņas darbā ar AutoCad;
latviešu, krievu valodas zināšanas.


Uzņēmums piedāvā

interesantu darbu augošā un dinamiskā uzņēmumā,
apmācības un profesionālās izaugsmes iespējas,
motivējošu atalgojumu.


Cita informācija

Inženiertehnikas un ekonomikas sabiedrība , dibināta 1994.gadā. Jau vairāk kā desmit gadu pastāvēšanas laikā mūsu firma ir izveidojusies par vienu no vadošajām Latvijas inženiertehnikas konsultāciju un projektēšanas sabiedrībām enerģētikas, apkārtējās vides un infrastruktūras jomās.

Firmas galvenā darbības nozare ir konsultācijas energoapgādes jomā. Mūsu speciālisti ir konsultējuši privātos, valsts un pašvaldību uzņēmumus, tiem ir pieredze darbā ar PHARE, Pasaules Banku, Eiropas Rekonstrukcijas un Attīstības banku, kā arī citām starptautiskām organizācijām un finansu institūcijām.

Šodien saviem klientiem mēs nodrošinām pilnu inženiertehnikas konsultāciju un projektēšanas pakalpojumu spektru enerģētikas jomā. Firmas konsultanti, kas ir eksperti savās nozarēs, veido augsti kvalificētu plaša profila komandu, kurai ir ievērojama pieredze energoapgādes sistēmu plānošanā, projektēšanā un ar enerģētiku saistītajos apkārtējās vides jautājumos. Pateicoties tam, ka uzņēmumā strādā dažādu nozaru speciālisti, katram projektam mēs spējam nodrošināt optimālu darba grupu.

Mūsu konsultanti ir sagatavojuši tehnisko, ekonomisko un finansu dokumentāciju vairākiem simtiem projektu. Daudzi no tiem jau ir vai tiek realizēti praktiski.

Atbildība un efektivitāte ir uzņēmuma darbības pamatprincipi. Ieviestā iekšējā kvalitātes kontroles sistēma nodrošina darbu izpildi noteiktajos termiņos un ar zemām izmaksām, kuras ar ievērojamu uzviju klients atgūst projekta realizācijas gaitā


cv sūtiet: hrm@hrm.lv un papildus informācijai zvaniet mob. 9139490


Darba sludinājuma numurs
#10202
Tu piesakies uz:
Ls1000+ arhitektam inženieru birojā
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!