Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Ls500+ vairumtirdzniecības pārstāvim

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 10976

Darba sludinājuma numurs

10976

Darba apraksts

Pārdot uzņēmuma produktus un pakalpojumus;
Meklēt un sniegt informāciju esošajiem un potenciālajiem klientiem par piedāvājamiem produktiem un pakalpojumiem;
Atjaunot un uzturēt kārtībā klientu informācijas sistēmu, sniedzot informāciju par kontaktiem ar klientiem;
pārzināt klienta darbību un tirgus situāciju Latvijā;
Sekot konkurentu aktivitātēm;
Ievērot uzņēmuma kvalitātes un drošības politikas prasības;
Pārzināt uzņēmuma piedāvātos produktus un pakalpojumus;
Veikt plānotas un mērķtiecīgas vizītes pie esošajiem un potenciālajiem klientiem, attīstot uzņēmuma un klientu biznesu;
Sasniegt plānotos tirdzniecības mērķus;
Slēgt līgumus saskaņā ar pilnvarām;
Pieņemt klientu pasūtījumus;
Debitoru kreditoru informācijas apkopošana un pārskatu sagatavošana;
Savu pienākumu un kompetences ietvaros ievērot un būt lietas kursā par valsts likumiem un normatīvajiem aktiem.
Vairumtirdzniecības pārstāvis ir atbildīgs par sava darba rezultātiem. veiksmīgu un ienesīgu tirdzniecības darbību tirgū saskaņā ar tirdzniecības stratēģiju un budžetu.

Prasības kandidātiem

Augstākā tehniskā un/vai komerciālā vai radniecīga izglītība;
Tirdzniecības un/vai mārketinga zināšanas;
Labas saskarsmes spējas ar klientiem;
Labas spējas publiski uzstāties;
Valodas: latviešu, angļu, krievu;
Prasme strādāt ar datoru;
Augsta atbildības sajūta.

Uzņēmums piedāvā

Labu atalgojumu- atbilstoši darba rezultātiem;
Labus darba apstākļus;
Pastāvīgu un perspektīvu darbu;
Labu darba kolektīvu;

Cita informācija

cv sūtiet: hrm@hrm.lv un informācijai zvaniet mob.9139490 kristaps

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 15. aprīlis
Ievadīts:
2006. gada 15. marts

klienta uzdevumā piedāvā