Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Mācību darba koordinators/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Tev uzticēsim:

  • jaunu klientu piesaisti;
  • mācību programmu izstrādi un vadīšanu;
  • mācību efektivitātes analīzi un pilnveidošanu;
  • sadarbību ar pasniedzējiem mācību programmu realizēšanā.

Prasības kandidātiem

Veiksmīgam darbam būs nepieciešama:

  • iepriekšēja pieredze personāla mācību un attīstības jomā;
  • pozitīva un radoša pieeja darbam;
  • teicamas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  • spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un mērķtiecība.

  • Darba alga sastāv no pamatlikmes un procentiem par piesaistītiem klientiem.

Ja šis izaicinājums ir Tevi uzrunājis, lūdzam CV un informāciju par saviem sasniegumiem ar norādi "https://www.cvmarket.lv/jobad.php?op=as_template&job_id=182434#mācību darba koordinators/e" sūtīt elektroniski.

Ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies 2 nedēļu laikā pēc pieteikuma saņemšanas.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#182435

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 27. aprīlis
Ievadīts:
2018. gada 29. marts

Skatīt visu