Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Mācību koordinatoru/ administratoru

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Jūsu pienākumi būs:

 Administrēt Personāla attīstības daļas un Mācību centra ikdienas darbu – organizēt lietvedības dokumentu apriti, veikt saraksti, nodrošināt saimnieciskos pasūtījumus
 Informēt bankas darbiniekus par mācību piedāvājumu un iespējām
 Koordinēt mācību procesa norisi atbilstoši Mācību centra darba plānam, sagatavot mācībām nepieciešamos materiālus, veikt mācību datu elektronisko uzskaiti

Prasības kandidātiem

Ja Jums piemīt pozitīva attieksme pret darbu un cilvēkiem, analītiska domāšana, atbildības sajūta un precizitāte, prasme kontaktēties ar cilvēkiem dažādās situācijās

Jūs protat operatīvi organizēt savu darbu, spējat orientēties lielā informācijas apjomā, vienlaicīgi darīt vairākus darbus
un noteikt prioritātes

Jūs ļoti labi pārzināt latviešu, krievu un angļu valodas, protat izmantot datorprogrammas (Microsoft Office) un biroja tehniku

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
 interesantu un atbildīgu darbu
 profesionālās izaugsmes iespējas
 konkurētspējīgu atalgojumu

Cita informācija

Jūsu CV un pieteikuma vēstule tiek gaidīti AS “Parex banka” Personāla attīstības daļā līdz š.g. 12. novembrim.

Adrese: Brīvības iela 148A, Rīga LV-1012, e-pasts: cv@parex.lv ar norādi “Mācību koordinators/ administrators”.

Darba sludinājuma numurs
#33133