Pieteikties Esi viens no pirmajiem 10 kandidātiem!

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā (kā reģistrēts vai nereģistrēts lietotājs).

Darba apraksts

Plānot, kontrolēt un aktualizēt Lidostas Drošības departamenta personāla ikdienas maiņu grafikus, nodrošinot savlaicīgu, kvalitatīvu un normatīvo dokumentu prasībām atbilstošu DD funkciju izpildi:

  • kontrolēt ikdienas maiņas grafiku, ņemot vērā dienas lidojumu plāna izmaiņas, intensīvās noslodzes periodus, pieejamos personāla resursus un citu aktuālo informāciju; nepieciešamības gadījumā veikt operatīvas izmaiņas;
  • plānot nākošās diennakts ikdienas darba grafiku, balstoties uz aktuālajiem datiem (lidojumu saraksts, izlidojošo un transfēra pasažieru skaits, faktiskais maiņas personāla skaits, t.sk. darbnespējas u.c.);
  • ievadīt un apkopot datus, sagatavot atskaites;
  • konsultēt darbiniekus savas kompetences ietvaros;
  • nodrošināt darbiniekus ar operatīvo informāciju.

Darbs maiņās (summētais darba laiks)

Prasības kandidātiem

  • Izglītība: vidējā

  • Valodu zināšanas:

    • Latviešu valoda: augstākajā līmenī (C līmeņa 1. pakāpe)

    • Angļu valoda: sarunvaloda

    • 2 gadu darba pieredze aviācijas jomā;

    • pieredze summētā darba laika darba grafiku sagatavošanā, personāla plānošanā.

    • izpratne par aviācijas drošības normatīvajiem dokumentiem;

    • zināšanas darba likumdošanā un lietvedībā;

    • zināšanas par klientu apkalpošanu;

    • prasme strādāt ar datoru un izmantot darbā datorprogrammas MS Office (Word, Excel, Outlook) – speciālista līmenī; vēlamas Navision Financials zināšanas;

    • teicamas plānošanas un lēmumu pieņemšanas prasmes;

    • labas mutiskās un rakstiskās komunikācijas prasmes;

    • stratēģiska un analītiska domāšana.

    • Pretendentam tiks veikta iepriekšējās darbības pārbaude.

    • Atbilstība likuma «Par aviāciju» 57.1. pantam.

    Uzņēmums piedāvā

    • Stundas likme EUR 7,19 (pirms nodokļu nomaksas).
    • Plašas izaugsmes iespējas
    • Apdrošināšana: iekļauta zobārstniecība un sports (pēc pārbaudes laika)
    • Bezmaksas apsargāta autostāvvieta
    • Veikals darbiniekiem - preces ar īpašām atlaidēm

    Pieteikšanās līdz 20.09.2020.

    Līdz 24.09.2020.sazināsimies ar nākamās kārtas pretendentiem.

    Darba uzsākšana: 01.10.2020.

    Darba sludinājuma numurs
    #210234

Atrašanās vieta:
Rīgas rajons
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 7.19 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 20. septembris
Ievadīts:
2020. gada 16. septembris

Esi viens no pirmajiem 10 kandidātiem!
Maiņas dispečers/-e Maiņas dispečers/-e

Starptautiskā lidosta Rīga

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu

Maiņas dispečers/-e