Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Maiņas vadītājs/-a

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Nosūtāmo kravu izdošanas vai iekraušanas organizēšanu un šķirošanas procesa nodrošināšana.

  • Pakļautībā esošo darbinieku apmācība, ikdienas darbu plānošana un sadalīšana, darba kvalitātes izpildes kontrole.

  • Atbildība par drošu darba paņēmienu ievērošanu un savlaicīgu darbinieku instruēšanu pirms darbu uzsākšanas.

Prasības kandidātiem

  • pieredze loģistikas procesu organizēšanā;

  • lieliskas komunikācijas un sadarbības prasmes.

Uzņēmums piedāvā

  • iespēju profesionāli augt un pilnveidoties;

  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;

  • atalgojumu no 950 EUR (bruto) un bonusu pakete par paveikto;

  • darba vietu biroju & noliktavu kompleksā Green Park, netālu no lidostas “Rīga”.

Darba sludinājuma numurs
#805447

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 950 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 29. augusts
Ievadīts:
2021. gada 30. jūlijs

Itella Logistics SIA ir starptautiska loģistikas kompānija, kas Latvijā darbojas jau 20-to gadu un ietilpst Somijas Posti grupā.
Kopš 2020.gada sūtījumu Baltijā un Somijā piegāde tiek nodrošināta izmantojot ne tikai kurjeru, bet arī vienotu Smartpost paku termināļu tīklu.
Klientiem piedāvājam:
- sūtījumu piegādi Latvijā, Baltijā, Somijā un Eiropā
- sauszemes kravu pārvadājumus
- jūras un gaisa kravu pārvadājumus
- noliktavu pakalpojumus
- muitas brokeru pakalpojumus

Skatīt visu