Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

MAIŅU VADĪTĀJS/-ja JELGAVĀ

CV MARKET klients
Jelgava

Darba apraksts

PLĀNOT, ORGANIZĒT, VADĪT!

  • Pārdošanas procesu realizēšana savā maiņā;
  • Klientu apkalpošanas kvalitātes nodrošināšana;
  • Kasu sektora darbības nodrošināšana;
  • Kontrolēt preču plūsmu un kārtību veikalā;
  • Analizēt un veidot preču pasūtījumus.

Prasības kandidātiem

  • Darba pieredze mazumtirdzniecībā, vēlams ar pārtiku saistītā nozarē;
  • Veiksmīga darba pieredze vadošā amatā;
  • Datora prasmes laba lietotāja līmenī, vēlamas SAP pamatzināšanas;
  • Labas latviešu un krievu valodu zināšanas;
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Spēja vadīt, motivēt, apmācīt un strādāt komandā!

  • Dinamisku un interesantu darbu augošā starptautiskā uzņēmumā;
  • Iespēju profesionāli pilnveidoties apmācību procesā;
  • Iepazīties un uzzināt aktuālās mazumtirdzniecības jomas tendences;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Darbu draudzīgā kolektīvā;
  • Stabilitāti un sociālās garantijas.

Cita informācija

Darbu piedāvājam Supernetto veikalā Pērnavas ielā 4, Jelgavā.
Jūsu CV un pieteikuma vēstules gaidām uz e- pastu: supernetto.lv@rimibaltic.com
līdz 2009. gada 14. jūlijam
Tālrunis uzziņām 67045456

Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks iekļauti otrajā atlases kārtā.

Darba sludinājuma numurs
#51676

Atrašanās vieta:
Jelgava
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2009. gada 15. jūlijs
Ievadīts:
2009. gada 8. jūlijs

Sia Rimi Latvia ir viens no lielākajiem pārtikas un ātrās aprites preču mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. Latvijā darbojas ar klientu iecienītiem veikalu tīkliem- Rimi lilveikaliem, Rimi hipermārketiem un Supernetto zemo cenu veikaliem.

Skatīt visu