Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Maiznieks/-ce

CVMarket.lv klients
Ķekavas novads

Darba apraksts

Konditorejas fabrika "Mario”"aicina darbā maiznieku.

Galvenie darba pienākumi:

  • Cept maizi un konditorejas izstrādājumus atbilstoši tehnoloģiskām shēmām un receptūrām.
  • Kontrolēt gatavās produkcijas iznākumu un to atbilstību noteiktām normām.

Prasības:

  • pieredze līdzīgā amatā ne mazāk kā 3 gadi;
  • fiziskās slodzes un karstuma izturība;
  • vēlme un spēja aktīvi strādāt.

Mēs piedāvājam:

  • nepieciešamo apmācību,
  • elastīgu darba grafiku,
  • labus darba vides apstākļus un darba apģērbu,
  • veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādāta gada
  • karjeras izaugsmes iespējas,
  • pastāvīgu darbu stabilā, augošā uzņēmumā.

Gaidīsim Jūsu CV!

Nosūtot informāciju SIA “Baltās Naktis”, Jūs piekrītat, ka Jūsu dati tiek izmantoti konkrētās atlases ietvaros.

Darba sludinājuma numurs
#210083