Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

MAKETĒTĀJS - DIZAINERIS

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Reklāmas un poligrāfisko darbu vizuālās koncepcijas un dizaina izstrāde;
  • Maketēšana un pirmsdrukas sagatavošana;
  • Brenda logo, stila izstrāde;
  • Iepakojumu dizains;

Prasības kandidātiem

  • Augsta profesionālā kvalifikācija;
  • Pieredze reklāmas un poligrāfijas dizainā, t.sk. periodisko izdevumu maketēšanā - vismaz 5 gadi;
  • Spēja patstāvīgi strādāt plaša spektra uzdevumos - no grafiskās idejas izstrādes līdz tehniski sarežģītam darbam maketēšanā;
  • Zināšanas poligrāfiskās produkcijas sagatavošanas procesā;
  • Latviešu un krievu valodu zināšanas;
  • Precizitāte un spēja uzņemties atbildību;

Prasības konkursa ietvaros:

  • Sagatavot un iesniegt autordarbu izlasi (portfolio).

  • Mēs piedāvājam patiesi radošu darbu, kurā Jums ir jāparāda ne tikai augsta līmeņa dizaina izpildījums, bet arī jāizpaužās, kā ideju ģeneratoram un vizuālo koncepciju autoram;
  • Mēs garantējam, ka garlaicīgi nebūs ( jo klienti nekad neļauj garlaikoties), bet nebūs arī viegli (tas arī ir skaidrs) - būs stresa situācijas, bet tās kompensēs gandarījums par labi paveikto darbu;
  • Laba un jautra profesionālu kolēģu kompānija, prasīgi un izdomas bagāti aģentūras klienti nodrošinās Jūsu profesionālo un radošo izaugsmi;
  • Progresīvu atalgojuma sistēmu.

Cita informācija

CV un labākos portfolio darbus JPG/HTM fomartā lūdzam sūtīt līdz š.g. 3.septembrim

Darba sludinājuma numurs
#5791

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 3. septembris
Ievadīts:
2004. gada 1. septembris

Mārketinga komunikāciju aģentūra ALFRESCO ir viena no vecākām savā nozarē.
Aģentūras darbība ir pieredzes bagāta, un savas darbības laikā tā ir veiksmīgi realizējusi daudz un dažādus gan vietēja, gan starptautiska mēroga mārketinga projektus. Aģentūra var lepoties ar klientu ilgadēju lojalitāti, kā arī augstu reputāciju mārketinga speciālistu vidū.
Sakarā ar aģentūras darbības paplašināšanos
aģentūra meklē pieredzējušu

Skatīt visu