Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Mākleris/ nekustamā īpašuma pārdošanas aģents

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 3270

Darba sludinājuma numurs

3270

Darba apraksts

Sakarā ar jaunas struktūras izveidi un darba vietu skaita paplašināšanos, SIA „Nikra” aicina pieteikties darbā uz vakantajām vietām sertificētus nekustamā īpašuma māklerus un aģentus.

Prasības kandidātiem

Pieredze darbā ar nekustamajiem īpašumiem.

Piedāvājam darbu, kas balstās uz savstarējās sadarbības formu: pakalpojumu sniedzējs SIA „Nikra” un pašnodarbināta persona - nekustamā īpašuma tirdzniecības mākleris/ aģents.
Piedāvājam pakalpojumu atbalsta funkciju paketi (juridiskās, biroja atbalsta funkcijas u.c.) nekustamā īpašuma tirdzniecības speciālistiem.

Cita informācija

Pieteikumus lūdzam iesniegt līdz 12. Martam, 2004.
Email: info@nikra.lv
Tālr/fax: 7217354

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
nepilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 29. februāris
Ievadīts:
2004. gada 23. februāris

Nekustamie īpašumi - konsultāciju un realizācijas aģentūra.
Zeme, mājas, dzīvokļi, rūpniecības un ražošanas objekti.

Konsultācijas:
- īpašuma dokumentācijas sakārtošanā;
- kredīta noformēšanā;
- objekta realizācijas vērtības noteikšanā.
Darījumu organizēšana.
Līgumu sastādīšana.
Juridiskie pakalpojumi saistībā ar nekustamo īpašumu.