https://www.cvmarket.lv/39230

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #39230

Maksājumu kontroles nodaļas muitas eksperts/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Veikt aprēķināto un iemaksāto muitas iestāžu administrēto maksājumu uzskaiti un kontroli; izskatīt fizisko un juridisko personu iesniegumus par nodaļas kompetencē esošajiem jautājumiem, noteiktajā termiņā sniegt atbildes uz pieprasījumiem; sniegt informāciju un konsultācijas komersantiem un fiziskām personām, Valsts ieņēmumu dienesta struktūrvienībām, citām valsts institūcijām par nodaļas kompetencē esošajiem jautājumiem; sagatavot paziņojumus par muitas iestāžu administrēto maksājumu parādu; sagatavot lēmumus par muitas iestāžu administrēto maksājumu pārmaksas atmaksāšanu vai pārskaitījumiem citā valsts budžeta ieņēmumu kontā.


Prasības kandidātiem

- atbilstība likuma "Par Valsts ieņēmumu dienestu" 17.panta pirmās daļas prasībām

- augstākā akadēmiskā, pirmā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā vai jurisprudencē

- prasme darbā ar datoru MS Office (MS Word, MS Excel)

- darba pieredze muitas jomā, pieredze maksājumu uzskaites un kontroles jomā vai pieredze darbā ar datu bāzēm datu apstrādes un analīzes jomā tiks uzskatīta par priekšrocību


Uzņēmums piedāvā

stabilu atalgojumu un sociālās garantijas


Cita informācija

Gaidām jūsu pieteikuma vēstuli, profesionālās pieredzes aprakstu un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju 20 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas.

Adrese: Valsts ieņēmumu dienesta Personāla vadības pārvaldei Smilšu ielā 1, Rīgā, LV - 1978 (ar norādi "Konkurss"). Tālrunis 7028620, fakss 7028744.


Darba sludinājuma numurs
#39230
Tu piesakies uz:
Maksājumu kontroles nodaļas muitas eksperts/-e
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!