Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Mārketinga komunikāciju menedžeris

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 10439

Darba sludinājuma numurs

10439

Darba apraksts

  • Mārketinga budžeta sagatavošana, tā aktualizēšana un izpilde
  • Produktu mārketinga pasākumu plānošana sadarbībā ar datorprogrammu ražotājiem un kompānijas darbiniekiem
  • Mārketinga aktivitāšu organizēšana un koordinēšana Baltijas valstīs
  • Ikmēneša datorprogrammu elektroniskā biļetena sagatavošana.
  • Informācijas aktualizēšana kompānijas interneta mājas lapā
  • Kompānijas pārstāvēšana medijos, pie ražotājiem un partneriem
  • Kompānijas iekšējo un personālmenedžmenta pasākumu koordinēšana

Prasības kandidātiem

  • vismaz 2 gadu pieredze darbā IT uzņēmumā
  • ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas
  • pieredze sadarbībā ar mēdijiem un reklāmas aģentūrām
  • stila izjūta un iemaņas elektronisko dokumentu vizuālā noformēšanā tiks uzskatītas par priekšrocību
  • iniciatīva

  • darbu starptautiskā kompānijā, kas neapšaubāmi bagātinās Jūsu pieredzi un attīstīs Jūsu spējas
  • interesantu sadarbību ar igauņu un lietuviešu kolēģiem
  • iespēju plānot pašam savu darbalaiku

Cita informācija

Lūdzu nosūtiet savu CV un motivācijas vēstuli izmantojot CV Market piedāvātās iespējas- kandidējiet caur CV Market sistēmu!

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 9. marts
Ievadīts:
2006. gada 9. februāris
Bruto alga:
No 700 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas

TVG ir vadošais vairumtirdzniecības uzņēmums Baltijā, kas specializējies tieši datorprogrammu izplatīšanā. Microsoft, Adobe, McAfee, Symantec, Corel ir tikai daži no izstrādātājiem, kuriem TVG ir oficiālais vairumizplatītājs Baltijā.
TVG sadarbojas ar vairāk kā 600 Baltijas mazumtirdzniecības uzņēmumu, kuru darbība ir saistīta ar datortehnikas un telekomunikāciju preču pārdošanu vai apkalpošanu, apmācot to darbiniekus datorprogrammu licenču izplatīšanā un organizējot kopīgas datorprogrammu izplatīšanas akcijas.
TVG vairāk nekā 14 gadu lielā pieredze un specializācija datorprogrammu tirdzniecībā, ļauj tai piedāvāt ļoti plašu datorprogrammu klāstu un atrast visizdevīgāko datorprogrammu licencēšanas veidu gandrīz ikvienam klientam, kuru ir savaldzinājušas legālu datorprogrammu lietošanas priekšrocības.