Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Mārketinga menedžeris/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Šobrīd savā komandā meklē mārketinga menedžeri.

Darba pienākumi:

  • Kompānijas preču zīmju mārketinga stratēģijas / plāna izveidošana, īstenošanas kontrole.
  • Mārketinga projektu budžetu pārvaldība, koordinēšana.
  • Tirgus tendenču analīze, konkurentu uzraudzība.
  • Netradicionālo reklāmas kampaņu veidošana, sadarbība ar partneriem, tiecoties īstenot mārketinga plānus.
  • Darbs ar preces zīmes soc. platformām (SMM).
  • Netradicionālo produkta pārdošanas kanālu meklēšana un radīšana (e-tirdzniecība, citi kanāli).

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība (vēlams mārketinga jomā).

  • Vēlēšanās strādāt un pilnveidoties mārketinga jomā.

  • Ieteicama preces zīmes mārketinga stratēģijas radīšanas un veiksmīgas attīstīšanas pieredze.

  • Labas laika plānošanas iemaņas.

  • Angļu valodas zināšanas gan mutiski, gan rakstiski, vēlamas krievu valodas zināšanas.

  • Ieteicama pieredze, strādājot ar sociālajiem medijiem.

  • Prasmes ne tikai radīt, bet arī rēķināt.

Uzņēmums piedāvā

  • Vietu radīšanai, idejām, ambiciozu plānu īstenošanai.
  • Interesantu un dinamisku darbu draudzīgā un profesionālā komandā.
  • Personīgās un profesionālās izaugsmes iespējas.
  • Darba algu atkarībā no rezultātiem.

Atalgojums: 1100–1800 EUR BRUTO.

Darba sludinājuma numurs
#276711

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1100 - 1800 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 3. februāris
Ievadīts:
2021. gada 21. janvāris

Uzņēmums „Herbitum” ir sabiedrība ar ilggadēju pieredzi tējas tradīciju kopšanā, ražošanā un piegādē, kas savus produktus izplata farmācijas un tradicionālajiem tirgiem ne tikai Baltijas valstīs, bet arī visā pasaulē.

Šobrīd savā komandā meklē: Mārketinga menedžeri

Skatīt visu