https://www.cvmarket.lv/6110

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #6110

Mārketinga menedžeris

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Jūsu galvenais pienākums, uzsākot karjeru kompānijā "UniConsult",būs darbs pie izglītojošo pasākumu(kursu un semināru) klientūras izveides. Kā galvenā darba metode izmantojams telemārketings. Tas nozīmē, ka Jūsu galvenais darba rīks būs Jūsu balss, vārdi, kurus sakāt, un veids, kā tos pasakāt.


Prasības kandidātiem

Lai veidotu veiksmīgu karjeru mūsu kompānijā, Jums jābūt enerģiskam un pārliecinātam par savām spējām. Panākumus gūsiet tikai tad, ja būsiet apveltīts ne vien ar teicamām komunikācijas spējām, bet arī ar psihologa talantu, spēcīgi attīstītu loģisko domāšanu un argumentācijas spējām. Jums jābūt labam cilvēku pazinējam un jāprot ļoti ātri adaptēties jebkurā situācijā - gan telefonsarunās, gan sarakstē, gan personiskajos kontaktos. Protams, izcili jāpārvalda latviešu valoda un nevainojami jārunā krievu valodā. Citu svešvalodu(angļu un/vai vācu) zināšanas palielinās Jūsu izaugsmes iespējas tuvākajā vai tālākajā nākotnē. Uzsākot darbu, būs jāprot darbu veikt efektīvi, strādājot individuāli. Jūsu personībai jābūt orientētai uz panākumiem, domāšanai jābūt radošai(!) un progresīvai, bet rīcībai - konstruktīvai. Bailes no grūtībām un nespēja strādāt psiholoģiski saspringtos apstākļos gan nebūs Jūsu labākie sabiedrotie. Pieņemot darbā speciālistu, izvērtēsim kandidāta atbilstību iepriekš aprakstītajām prasībām, kā arī ņemsim vērā kandidātu izglītību, iepriekšējo darba pieredzi, darba devēju atsauksmes, kandidātu motivāciju un citus faktorus.


Uzņēmums piedāvā

Kompānija "UniConsult" Jums piedāvā konkurētspējīgu atalgojumu. Taču Jūsu atalgojums karjeras sākumā būs tieši atkarīgs no Jūsu darba rezultātiem. Mūsu kompānija augstu vērtē talantīgus speciālistus, kuri savu talantu spēj lieti izmantot. Uzskatām, ka katram mūsu darbiniekam ir jāsaņem tāda darba samaksa, kas ir proporcionāla viņa ieguldījumam kompānijas labklājībā. Kad būsiet savas mārketinga prasmes piepildījis šajā darbā, Jums pavērsies plašas izaugsmes iespējas.


Cita informācija

Ja esat pārliecināts, ka Jūs esat tieši tas cilvēks, kas nepieciešams kompānijai "UniConsult", un vēlies strādāt šajā amatā, lūdzu sūtīt motivācijas vēstuli un CV līdz 30.oktobrim.


Darba sludinājuma numurs
#6110
Tu piesakies uz:
Mārketinga menedžeris
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!