Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Mārketinga speciālists/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

  • LV

  • Tulkojumu sagatavošana no krievu uz angļu un latviešu valodām.

  • Kosmētikas līdzekļu daudzslāņu uzlīmju dizaina noformēšana un aktuālizācija.

  • Sadarbība ar tipogrāfijām.

  • Reklāmas bukletu un katalogu sagatavošana un kontrole.

  • Darbs ar Bitrix un 1C programmām un komunikācija ar partnierem no dažādām valstīm.

  • RU

  • Подготовка переводов с русского на английский и латышский языки.

  • Оформление и обновление дизайна многослойных наклеек для косметических средств.

  • Сотрудничество с типографиями.

  • Подготовка и контроль рекламных буклетов и каталогов.

  • Работа с программами Битрикс и 1С, и общение с партнерами из разных стран.

Prasības kandidātiem

  • LV

  • Ļoti labas angļu, latviešu, krievu valodu zināšanas.

  • Lietuviešu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

  • Microsoft Office zināšanas lietotāja līmeni.

  • Prasme organizēt darba procesu.

  • Augsta atbildības sajūta pret darbu, precizitāte.

  • Pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem.

  • Humora izjūta.

  • RU

  • Очень хорошее знание английского, латышского, русского языков.

  • Знание литовского языка будет рассматриваться как преимущество.

  • Средний уровень владения Microsoft Office.

  • Умение организовать рабочий процесс.

  • Высокое чувство ответственности за работу, аккуратность.

  • Позитивное отношение к работе и коллегам.

  • Чувство юмора.

Uzņēmums piedāvā

  • LV
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.
  • Starptautisku un radošu darba vidi.
  • Draudzīgus un atsaucīgus kolēģus.
  • RU
  • Стабильная заработная плата и социальные гарантии.
  • Международная и творческая рабочая среда.
  • Дружелюбные и отзывчивые коллеги.

Darba sludinājuma numurs
#1508691