Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Mārketinga speciālists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Grāmatvedības apkalpojošam uzņēmumam komercnodaļai Rīgas birojā steidzīgi vajadzīgs mārketinga speciālists.

Darba apraksts:

  • kontaktēšanas ar firmas klientiem grāmatvedības pakalpojumu piedāvājumā;
  • firmas web saita uzturēšana;
  • firmas postu kārtošana sociālajos tīklos;
  • klientu datu bāzes kārtošana;
  • rēķinu izrakstīšana;
  • debitoru un apmaksu kontrole.

Prasības kandidātiem

  • izglītība tirgzinībā, vadībā, grāmatvedībā vai ekonomikā;
  • datorzināšanas: MS Office (MS Excel, MS Word);
  • labas latviešu valodas zināšanas: mutiski, rakstiski (obligāts nosacījums);
  • labas krievu valodas zināšanas: mutiski (obligāts nosacījums);
  • prasmes organizēt savu darbu komandā;
  • prasmes secīgi organizēt savu iekšējo darbu;
  • jābūt atbildīgam, komunikablam, precīzam.

Uzņēmums piedāvā

  • darbs radošā kolektīvā;
  • pastāvīgu darba vietu aprīkota birojā;
  • labu atalgojumu.

Gaidīsim Jūsu CV ar lietišķu foto līdz 19.03.2017.

Tālr.: +371 29472644
Vairāk info par uzņēmumu: www.bkgrupa.lv

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#173079

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 8. maijs
Ievadīts:
2017. gada 24. aprīlis

Uzņēmums SIA "Biznesa Konsaltinga Grupa" ir dibināts 2004. gadā. Kopš 2005. gada veiksmīgi sadarbojamies ar mūsu kolēģiem – grāmatvežiem, revidentiem, finansistiem un juristiem metodisko materiālu izstrādē finanšu un nodokļu likumdošanas jomā. Šo gadu laikā uzņēmums ir uzkrājis bagātīgu pieredzi, kā arī nepārtraukti pilnveidojies, sekojot līdzi jaunumiem likumdošanā, lai mūsu klients varētu saņemt viņam izdevīgāko risinājumu.
Grāmatvedības, revīzijas, finanšu un juridisko pakalpojumu sniegšana ir tieši mūsu lauciņš, tāpēc piedāvājam mūsu klientiem – gan maziem, gan vidējiem uzņēmumiem visus nepieciešamos finanšu un juridiskos pakalpojumus saņemt vienā vietā.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!