Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Mārketinga speciālists/-e Zīmola daļā

CV MARKET klients

Darba apraksts

- plānot un īstenot reklāmu izvietošanu dažādos mēdiju kanālos sadarbībā ar mediju aģentūrām,
- plānot un īstenot reklāmas bukletu izplatīšanas apjomus un reģionus sadarbībā ar izplatīšanas aģentūrām,
- atbildēt par budžeta izpildes kontroli,
- zīmola projektu vadību.

Prasības kandidātiem

  • spēju izvērtēt mediju plānu efektivitāti,
  • spēju patstāvīgi vadīt projektus,
  • iniciatīvu un organizētību mērķu sasniegšanā, kā arī labas sadarbības prasmes,
  • teicamas latviešu, labas angļu un krievu valodas zināšanas,
  • ausgtāko izglītību (mārketinga vai ekonomikas jomā),
  • vismaz divu gadu pieredzi projektu vadīšanā,
  • vismaz divu gadu darba pieredzi mārketinga jomā,
  • precizitāti un atbildības sajūtu,
  • prasmes darbā ar datoru (MS Office),
  • veselīgu humora izjūtu :).

Uzņēmums piedāvā

  • konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas,
  • darbu starptautiskā, dinamiskā uzņēmumā,
  • profesionālās attīstības un karjeras izaugsmes iespējas,
  • profesionālu un pieredzējušu kolēģu atbalstu,
  • bezmaksas transportu no Rīgas centra un mikrorajoniem,
  • veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada.

Darba sludinājuma numurs
#172934

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 10. jūnijs
Ievadīts:
2017. gada 18. aprīlis

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!