Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Mārketinga speciālists Pārdošanas veicināšanas daļā (uz noteiktu laiku)

CV MARKET klients
Ķekavas novads

Darba apraksts

  • plānot, organizēt un kontrolēt aktivitātes medijos, sadarbojoties ar reklāmas aģentūrām,
  • plānot, organizēt un kontrolēt drukāto reklāmas materiālu izplatīšanu,
  • organizēt lojalitātes programmu akciju projektus, nodrošināt to norisi,
  • atbildēt par reklāmas materiālu satura izveidi,
  • plānot un sagatavot reklāmas materiālu (drukāto, televīzijas un radio) budžetu.

Prasības kandidātiem

  • iepriekšēja darba pieredze līdzīgu pienākumu izpildē,
  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība,
  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas,
  • pieredze darbā ar MS Excel; MS Word,
  • labas komunikācijas prasmes,
  • iniciatīva,
  • loģiskā un analītiskā domāšana,
  • precizitāte un atbildības sajūta.

Uzņēmums piedāvā

  • konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas,
  • darbu starptautiskā, dinamiskā uzņēmumā,
  • profesionālās attīstības un karjeras izaugsmes iespējas,
  • profesionālu un pieredzējušu kolēģu atbalstu,
  • veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada,
  • bezmaksas transportu no Rīgas centra un mikrorajoniem.

Cita informācija

Darbs uz noteiktu laiku.

Uz darba vietu notiek atklāts konkurss.

Darba sludinājuma numurs
#144465

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 24. janvāris
Ievadīts:
2014. gada 7. janvāris

Skatīt visu