Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Mārketinga speciālists

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 24343

Darba sludinājuma numurs

24343

Darba apraksts

Ekskluzīvu apsveikuma kartiņu, dāvanu iepakojumu (maisiņi, kastītes, aksesuāri) un atsevišķu produktu raksturlīniju (arī bērniem domāti produkti - kancelejas preces, dažādi aksesuāri) virzīšana tirgū

Prasības kandidātiem

* izglītība mārketinga vai komunikāciju jomā
* teicamas latviešu, krievu, angļu valodas zināšanas
* labas lietotāja datorzināšanas
* spēja strādāt patstāvīgi un iekļauties komandā
* pozitīva attieksme pret izplatāmo produktu
* spēja redzēt lietas tādas, kādas tās redz patērētājs
* spēja respektēt un pārsteigt uzņēmuma klientus
* vēlme sasniegt labus rezultātus ne tikai tērējot, bet arī nopelnot līdzekļus uzņēmumam

Uzņēmums piedāvā

* darbu kvalificētā un radošā kolektīvā
* konkurētspējīgu atalgojumu
* profesionālās izaugsmes iespējas

Cita informācija

Lūdzam sūtīt CV un motivācijas vēstuli uz adresi birojs@puseplus.lv

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 12. jūnijs
Ievadīts:
2007. gada 14. maijs