Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Mārketinga un reklāmas speciālists/e

CV MARKET klients

Darba apraksts

tekstu izsūtīšana;
plaša izplatīšana internetā;
video materiālu izplatīšana interneta portālos;
mārketinga kampaņu izstrādāšana un realizēšana;
konkurentu darbības analīze;
WEB – resursu analīze.

Prasības kandidātiem

augstākā izglītība (vēlams mārketinga vai reklāmas jomā);
vēlama darba pieredze mārketinga vai reklāmas jomā;
latviešu un krievu valodas zināšanas.
vēlme ātri apgūt jaunas zināšanas un pilnveidot profesionālās iemaņas;
nepieciešamība ātri tikt galā ar uzdevumiem un rast risinājumus visdažādākajās situācijās;
atbildība un mērķtiecība;
radoša pieeja.

Uzņēmums piedāvā

darba grafiku no 9-00 līdz 17-30. Iespējami komandējumi.
mūsdienīgu tehnisko aprīkojumu;
apmācības pienākumu izpildei, lai pastāvīgi tiktu galā ar darba uzdevumiem;
karjeras izaugsme;
jauns draudzīgs kolektīvs;
birojs tuvu pilsētas centram.
Aizpildiet anketu: http://tech.interspeedia.com/jobs/24117.13578.12861

Darba sludinājuma numurs
#145906

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks, var pieteikties arī studenti
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 7. aprīlis
Ievadīts:
2014. gada 7. marts

Jauna, mūsdienīga, strauji augoša mārketinga kompānija “Ideal Marketing Company”. Darbs saistīts ar starptautiskiem projektiem.

Aicinām pievienoties spēcīgai un profesionālai komandai

Skatīt visu